Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen esetben folytassam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben folytassam a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés
Tablettát váltottam októberben, azóta a 4. levelet kezdtem el beszedni, de most valami brutálisan kipöttyösödött az arcom. Onnan gondolom, hogy a tablettától van, hogy amint elkezdtem szedni, máris jöttek a pöttyök, de nem volt annyira drasztikus, így adtam neki egy esélyt, hátha idővel elmúlik. De nem lett jobb, hanem mostanra nagyon csúnyává vált, pedig még kamaszkoromban sem voltam pattanásos, és az előző gyógyszer mellett sem volt ilyen gondom. A váltás azért történt, mert alacsony volt a hormontartalma az előzőnek és köztes vérzésem volt tőle, ettől ugyan ez a probléma megszűnt, de jöttek ezek a kiütések. Most mit tegyek? Orvoshoz nem tudok most visszamenni, és a 4. levélből a 7. tablettát veszem be ma. Vagy inkább már ne vegyem be?
2013. jan. 13. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem is tudsz menni orvoshoz, felhívni talán felhívhatnád.
2013. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!