Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól vagyok védett a tabitól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól vagyok védett a tabitól?

Figyelt kérdés

"Első alkalommal történő szedés

Várjon a menstruációs ciklus kezdetéig, addig ajánlatos más fogamzásgátló módszer használata (óvszer, vagy pesszárium, és spermicid)! Az első tablettát a menstruációs vérzés első napján kell bevenni.

Megengedett a 2-5. napon való szedéskezdet is, ez esetben a fogamzásgátló szedésének első hét napján nem hormonális kiegészítő fogamzásgátlás (óvszer, vagy pesszárium, és spermicid) alkalmazása javasolt."


Ennyit találtam. Kacifántosan, akkor az első naptól véd?



2013. jan. 13. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hónapig kell szedni, hogy biztos legyen a védelem. Én nem kockáztatnék mindjárt az elején. Legyetek türelmesek. Nem szex nem lehet, csak folytatni kell az eddigi fogamzásgátlást a tabletta mellett.
2013. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan rá volt írva, hogy első naptól véd, 3. napon együtt voltunk, mást nem használtunk, szerintem ha az van odaírva, akkor csak nem hajaznak arra, hogy úgyis használnak óvszert. Kövi mondatban meg benne van, hogy ha a menstruáció 2-5. napján kezded el, akkor kell egy hét (és akkor is csak egy hét) kiegészítő.
2013. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyuszika1222 válasza:
Ugye a menstruáció első napján kezded el.. akkor már az első naptól véd.Mi a 2-3napon szexeltünk, és védett pedig a barátom belém élvezett. Mindenképp véd, mert ha rossz infót írnak rá azért perelhetik őket .
2013. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamiadri válasza:
Minden doki azt mondta nekem,( akinél eddig jártam) hogy az első hónapba védekezek. Én ezt tanácsolom neked is.
2013. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

én a mensi 5. napján kezdtem el szedni, és a tájékoztató szerint kivártuk a 7 napot és utána már nem használtunk óvszert. nem lett semmi bajom :) szerintem nyugodtan lehet hinni a papírnak, nem véletlenül van beleírva ami bele van írva :D

de persze mindenki addig vár amíg szeretne :)

2013. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!