Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól tettem a dolgokat, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem a dolgokat, mikor leszek védett teljesen?

Figyelt kérdés

1. a 13. tablettát 13 órával később vettem be, de mivel azt írta a tájékoztató h védett vagyok, engedtem h belém elvezzen néhány nappal később a barátom.

Tényleg védett voltam?


2. a 17. tabletta bevétele után hasmenésem volt, ezért vettem be egy másik tabit is

a többit a többi napokon rendre beszedtem (csak utána olvastam a tájékoztatóban h abba kellett volna hagynom, és csúszott volna a mensim)

Mikor leszek újra védett? következő levél hányadik szeménél kb?


Tudom h nőgyógyászt kellene kérdeznem, de sajnos most nem érem el.

Vki volt hasonló helyzetben?


Előre is köszönöm a választ!


2012. dec. 19. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nekem is volt bevettem mégegyet ugyan úgy belém élvezett a párom azóta sincs semmi baj. Több hónapja szedem és tökéletesen bevált.
2012. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát én is 1,5 éve szedem, és remélem h nem lesz baj...

amíg nem ebszélek a nőgyógyászommal, addig gumizunk mindenképp (mert a 3. héten volt az a kavarás a bevétellel)

2012. dec. 19. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most is védett vagy mert szeded és mivel a hasmenés miatt ugye bevettél még egyet az már véd. De jobb azért a teljes biztonság mondjuk én a gumiban már nem bízom.
2012. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én bízom a gumiban is megszakítással egybekötve :)

akkor szerintetek most is védett vagyok?

2012. dec. 19. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszer ez, hogy azt írja a tájékoztatója, hogy 13 óra késés ellenére is védett vagy?


12 órát szoktak írni.

2012. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

ábra 2. hét (itt nem írja h védekezni kell, csak az 1. és a 3. héten kell ilyen esetben)

2012. dec. 19. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi. Több gyógyszert ismerek, de egyik se tesz különbséget aszerint, hogy melyik héten hagyod ki. Ez új.


Viszont:

a 17. tablettát hány órával később pótoltad (a hasmenés miatt)?


Azt is 12 órán túl? Csak akkor írja, hogy hagyd abba vagy folytasd a következő levéllel szünet hagyása nélkül...


Egyébként én a 7. tablettáig várnék, addig védekeznék pluszban is. 7 nap szokott lenni mindig a "standard", annál többet nem szoktak javasolni.

2012. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hasmenés után 2 órával pótoltam, tehát a bevett tabi után 3-4 órával


köszönöm a válaszod, akkor a 7. szemig védekezünk mással is!

2012. dec. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!