Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam, hogyan tegyem rendbe a dolgokat?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve van barátom, akivel nagyon szeretjük egymást...minden nap találkozunk hisz közel alkunk egymáshoz...minden rendben van, de ő nagyon makacs természet, és nagyon féltékeny is(olyan dolgok, hogy szerintem más sirva röhögne az ilyensmin, ha tudná...) persze én nem tűröm az ilyen jeleneteit (próbálja megszabni, mikor kivel hova menjek, mit vegyek fel mit ne) ezen kivül beleköt mindenbe amibe bele lehet.

Tény hogy sokat változott jó irányba, de még most is kikészit néha. Nagyon szeretem, de már kétszer is kimondtam hogy legyen vége...Mind a két alkalommal azért lett volna vége, mert nem birtam hogy megakarja szabni mit mikor miért hogyan...de egyszer sem tudtunk elválni, megállás nélkül zokogtam mikor kimondtam, nagyon szeretem...most meint össze vesztünk valami apróságon, és az első gondolatom már a szakitás, pedig szeretem...mit tegyek? hogy rendezzem? érdemes? ...

egy 18 éves lány


2008. okt. 29. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted és boldog vagy mellette akkor mindenféleképp érdemes! Próbáld meggyőzni hogyha most sem változtat a féltékenységi rohamain akkor elhagyod őt,bármennyire is szereted! Ha látja rajtad hogy komolyan gondolod és tényleg elhagynád ha nem változik akkor szerintem észhez tér, és változtat magán!
2008. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elottem ironak.Az en baratom is ilyen volt(kicsit meg ma is ilyen,de JAVUL! :D )Egyszer mikor begurultam es veszekedes lett volna belole,en leultem vele beszelni.Megkerdeztem,hogy miert csinalja es,hogy adtam-e neki ra okot?Szepen megbeszeltuk,hogy mi miatt feltekeny,kompromisszumot kotottunk es most mukodik a dolog.Igaz meg mindig sokat hiv telefonon,de mar teljesen mas hangulatban es kerdesekkel telnek a telefonbeszelgeteseink.Probalj meg beszelni vele,remelem neked is sikerul.Amugy az elozo baratnoje megcsalta es azert alakult ki ez nala.Lehet,hogy a tiednel is hasonlo problema van.Mindenkeppen beszelj vele.Ha nem javul a helyzet es nem birod... akkor lepj!Meg nagyon fiatal vagy,szenvedned semmikeppen sem kell!
2008. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelemért és a boldogságért megéri néha szenvedni;) (1.válaszado vagyok)
2008. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, igazából ő is változik...csak...hm...nem eleget...még...

köszi a válaszokat...talán várok még...szeretem...

2008. okt. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!