Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » TeszVeszezők! Én gondolom...

TeszVeszezők! Én gondolom teljesen máshogy a dolgokat?

Figyelt kérdés

Csak akkor vesznek meg valamit ha 1Ft minden?

Szerintem egy pólóért 400-800Ft nem sok.

Egy cipzáros felsőért 1500-2000Ft,mikor az eredeti ára 2x,3x ennyi volt és szinte újszerű.

Egy eredeti cipőért 8-10000, ami szintúgy a negyedrésze az eredeti árának és 1x használt.

Azt várnák hogy mindent ingyen adjon az ember?

Én csinálok valamit rosszul?

Tudom, hogy használtan ha akkor lépek vele ki a boltból már nem ér annyit sem, na de mégis..

Azt is tudom, hogy sokkal szarabb a helyzet, mint évekkel ezelőtt, de pont ezért is..


2012. nov. 17. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden kereskedés a kereslet és kínálat arányától függ. Magyarul: ha a te áruidhoz hasonló cuccokat meg lehet kapni a TeszVeszen sokkal olcsóbban is, akkor azt fogják megvenni, mert ez áll a vásárló érdekében. Ennyi.


Az emberek nem "elvárják", hogy ingyen adjad őket, hanem mivel másoktól olcsóbban megkapják ugyanazt, ezért nyilván onnan veszik meg.


Ezek közül kivétel, ha színben, fazonban különleges, egyedi vagy feltűnően szép / csinos dolgot árulsz. Akkor azért kifizetnek több pénzt is. Én például sokszor vettem topot vagy pólót 1000 forint felett is, de azért, mert ezek egyedien szépek, hímzettek, szép színűek, fazonúak voltak. De amiből van egy csomó hasonló, és van olcsóbban is, azt ott fogom megvenni, ahol a legolcsóbb.


Te is ezt tennéd, mindenki ezt teszi.


Mindig mérd fel a kereslet és kínálat arányokat, mert minden üzlet és kereskedés alapja ez. Ez képet ad, hogy milyen árat érdemes elkérni, és mi az az ár, amiért nem fogják elvinni, mert van jobb áron is. Mondjuk megnézed, hogy a te általad kínált dolgokhoz hasonló cuccok mennyiért vannak fent átlagban. Na annál többet nem érdemes elkérni, mert a vásárlók nyilván végignézik az összes hasonló cuccot, és a legolcsóbbat fogják megvenni.

2012. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én az ilyen oldalakon kizárólag nagyon egyedi ruhákra hajtok, amit még a legkedvencebb plázás boltjaimban se nagyon lehet kapni.

Ami számomra felfoghatatlan, az a Mayo Chix iránti beteges mánia: nem 1x láttam már olyat, hogy 1 teljesen snassz felső volt, 1 top, és vagy 4-5 ezret adtak érte. Ölik egymást ezért a márkáért, akárhogy is nézzen ki, de meg kell venni, mert Mayo.

Szerintem, ami hasznos lehet, ha magadon lefényképezed, vagy lefényképezteted a ruhákat.

2012. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!