Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma egy hete történt a baleset,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy hete történt a baleset, és bevette a barátnőm a 72 órás tablettát. Még sehol semmi, ez bajt jelent?

Figyelt kérdés

Ma egy hete szeretkeztünk, és kiszakadt a gumi.

Este 7 órakor be is vette a tablettát, 12 óra telt el a baleset után.

A barátnőmnek eléggé rendszertelenül jött a menszesze, és decemberi honapban egyál talán nem jött. 25.-én kellet volna jönnie, de nem jött, így akkor vesztette el a szüzességét.

A tabletta óta eltelt lassan egy hét, és még sehol semmi... ez rosszat jelent? Nem volt sem fejfájás, sem hasfájás, ki sem hányta.

Postinor 2 tablettáról van szó.

előre is köszönöm a válászokat.


2013. jan. 8. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan én nem vagyok orvos, de a 72 órás tabi feladata tualjdonképpen a vetélés előidézése ergo a vérzést előrehozza, és felborítja a totális hormonháztartást.

De ha a bnődnek alapbol rendszertelen, és hol kimarad, hol nem, nemkell aggódni szerintem.

azt emg felejtsd el, hogy 1 hét után ha véletlen terhes is tüneteket produkál...

továbbá azt sme írtad le, hogy beleélveztél e a csajba...


egyébként hány évesek vagytok? puszta kiváncsiság...bár ha nem rendszeres neki ovatosan tippelnék egy 17 et a lányak...

2013. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A végén szakadt ki, de észrevettem..

Nem élveztem bele, legalábbis nem éreztem hogy belé is ment volna.

Eltaláltad, 17 évesek vagyunk :)

2013. jan. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!