Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan aki hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki hosszabb ideje már megszakítással, védekezik" és nem lett terhes?

Figyelt kérdés
Mi a párommal már 3 éve így csináljuk és még véletlenül sem estem teherbe, nem akarunk babát csak félek ha majd akarjuk akkor sem fog sikerülni!

2013. jan. 7. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, öt éve!

De ez nem 100% :)

2013. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A vedekezesi forma... Nem az ot ev. :)
2013. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen, és még sosem lettem terhes...

38F.

2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as :D Nagyon vicces!
2013. jan. 7. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, de azért annyira nem vicces, én ehhez azért sokat izgulok.... ;)
2013. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van aki még megszakitással sem védekezik, mégsem lesz terhes!!!
2013. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én vagy 7 éve... Eddig még nem, bár mar 3 hónapja babát akarunk, szóval mar nincs megszakítás:-) de! Ez nem védekezés, hiszen nagyon kis százalékban az elonedv is tartalmazhat spermát. Sot, ha nem vigyáz a parod, később veszi ki simán lehetsz terhes!:-) szóval, fogamzásgátló avagy gumi:-) ez nem játék...es tényleg...!!!
2013. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi 5 évig csináltuk, aztán elkezdtünk gumit használni
2013. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 éve, nem lettem terhes! azért peteéréskor, meg termékeny napokon igyekszünk kerülni a szexet..
2013. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5 évig csináltuk és nem estem teherbe.

DE! Ennél a módszernél elég nagy az esélye, hogy mégiscsak becsúszik a baba! Szóval azért csak akkor csináljátok így, ha nem lenne gond, ha lenne.


Egyébként ha felmerült benned, hogy esetleg probléma van, akkor vizsgáltasd ki magad, mert azért az ilyesmit jobb tudni.

2013. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!