Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Patentex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Patentex oval kúpról?

Figyelt kérdés
CSAK OLYANOK ÍRJANAK, AKIK KIPRÓBÁLTÁK!
2012. dec. 31. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom az, hogy jó. Nekem bevált, terhes nem lettem, semmi problémát nem okozott, nem csípett, nem zavart, nem is érzem, hogy ott van. Annyi, hogy az íze nem túl jó, így az orális kényeztetést érdemes a felhelyezése után már hanyagolni.

A tájékoztatóban leírtakat szigorúan be kell tartani.


Mindezek mellett tudomásul kell venni, hogy a Pearl-index szempontjából gyengébb, mint az óvszer vagy a hormonális fogamzásgátlók, így felnőtt emberként mérlegelni kell, megéri-e ez. Tiniknek önmagában nem ajánlanám, nekik egyértelműen az óvszer a legjobb választás, de ha már felnőtt, végleges/tartós párkapcsolata van az embernek, és egészségi vagy más okok miatt sem tragédia, ha becsúszik a baba, akkor szerintem nagyon jó alternatíva.


Nyilván betegségek, fertőzések szempontjából sem véd, tehát nem ideális egyéjszakás kalandokhoz...

2012. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, 27 éves nő vagyok, két éve használom kiegészítés nélkül, vagyis nem szakítjuk meg a közösülést magömlés előtt, és a naptárat sem figyeljük.
2012. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!