Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Patentex oval Vélemények?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patentex oval Vélemények? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Használtátok már?

Mit gondoltok róla?


2012. aug. 11. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanannyira biztonságos, mint a pharmatex.


Olyannyira, hogy a nőgyógyászok be akarják tiltatni, mert annyian esnek teherbe megszakítással mellette. Ismert fogalom a "pharmatex-baba".

2012. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi már jó ideje használjuk a pharmatexet. Semmi probléma.

Nem csak én, hanem más i úgy gondolja, ha helyesen alkalmazzák akkor nem lehet belőle semmi baj.

Arról nem hallottam, hogy bárki is be akarja tiltani, egyrészt semmi joguk hozzá.

Másrészt, minden le van írva a betegtájékoztatóban.

2012. aug. 13. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?

Eddig szerencséd volt, hozzánk viszont naponta legalább 3-4 nő jön, akik normális használat mellett teherbe estek mellette. Egy pillanat alatt el tudjuk dönteni, hogy a páciens hazudik vagy igazat mond. Vannak, akik hazudnak, de a legtöbben igazat mondanak - megszakítás és helyes használat mellett terhesek lettek.


Egyértelmű, hogy nem hallottál róla, mivel nőgyógyászati konferenciákon téma ez, ahova én is rendszeresen járok.

2012. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utólag írtam hozzá a második bekezdéshez, az utolsót arra értettem, hogy a betiltásáról nem halhattál még.
2012. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk normális választ kaptam! Ezt köszönöm! :)
2012. aug. 13. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Normális kérdésre normális válasz...


De szerintem tényleg csak akkor használd, ha nem lenne gond egy baba.

Múltkor beszélnem kellett az egyik helyi védőnővel, kicsit korán érkeztem, beszélgetett 2 anyuka, mindkettőjüknek pharmatex és megszakítás mellett lett babájuk.

A védőnővel is emiatt beszéltem, hogy hozzá hányan jöttek már emiatt, nyilván van tartva.

2012. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Nem annyira gond.

Tudtam, hogy milyen kockázatokkal jár. Általában mindennek alaposan utána nézek mielőtt kipróbálom. Legyen szó fogamzásgátlóról vagy egy egyszerű kozmetikumról.

Az előző hozzászólásom is csak abból fakadt, hogy kipróbáltuk de sajnos vagy nem sajnos nem törtét belőle semmi.

A kérdésem pedig arra irányult, hogy vajon ez is olyan vagy sem.

De neked köszönhetően megkaptam rá a választ :)

2012. aug. 13. 13:07
 8/8 anonim válasza:

Egyszer próbáltuk ki hüvelykúppal (máskor mindig gumit használunk), kb 5 percig csináltuk, mert csípett, abbahagytuk. A párom még az orgazmus közelében sem volt, tuti, hogy nem élvezett belém.

Szóval egyszer csináltuk így és a következő menzim már nem jött meg.

2012. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!