Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek mennyi idő után szépíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zserko3 kérdése:

Nektek mennyi idő után szépítette meg a fogamzásgátló a bőrötöket? (Mondjuk, akiknek a pattanásokra írták fel. )

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló nem pattanástalanító, arra nem írnak fel; ezt tisztáznunk kell. A fiatalkori serdülés jele ez, és a hormonális készítmények segíthetnek ugyan benne, de nem szünteti meg a pattanásokat!

Azt szokták mondani, hogy a vizelettel való arcmosás is selymesíti az arcot, mégsem pisilünk egymás arcára....

2012. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig nekem a bőrgyógyászom javasolta, hogy írassak gyógyszert, az segíteni fog. Egyik volt osztálytársamnak ez bevált, az aknés arca gyönyörű lett. Nekem eddig méf semmi javulás. Mondjuk, csak egy hete szedem... Csak kíváncsi vagyok, hogyha van olyan, akinek ez segített, akkor mennyi idő után. Persze, tudom, nem a legjobb megoldás, meg nem is válik be mindenkinek...
2012. dec. 30. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónap.
2012. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem rosszabb lett 2 honapja szedem es az egezs homlokomat elboritotta a pattanas elotte sima borom volt
2013. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!