Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Predictor Early teszt, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Predictor Early teszt, lehet terhesség? Részletek lenn

Figyelt kérdés
2 hete volt az együttlét. 1 hete megjött. a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet, az early predictort, ami elvileg a jövendő menzesz előtti 4.napon kimutatja. De nekem az aktus után 1 héttel megjött. A teszt negatív lett, első ránézésre teljesen. 2 óra mulva kb, (kicsit elázott) nagyon közelről nézve halványan átlátszott a rózsaszín paca, szín a fehérség alatt,de csík biztosan nem volt. Szerintetek akkor biztos, hogy nem vagyok terhes? köszönöm és kérem csak építő jellegű válaszokat. köszönöm

2012. dec. 28. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a használati utasítás!Ott le van írva hogy van x idő amit meg kell várni hogy látható legyen az eredmény!Az is le van írva hogy pontosan nézd az perceket,mert egy idő után hamis értéket mutathat!pl. negativ átválthat pozitívra.Ennyi idő után nem csoda hogy össze folytak a színek.

Azért sztem vegyél még egy tesztet a biztonság kedvéért,de most ügyelj pontosan a tájékoztatóra.

2012. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!