Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy menstruáció jele kb egy héttel a menstruáció előtt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pont középidőben (14. nap) voltunk együtt a barátommal. Habár nem pontosak a ciklusaim, (25-29 naposak), mégis akkor valamikor lehetett a peteérésem. Kicsit fájt is a szex, és az utána lévő napon is nyilalt a derekam. Most a 20. napon vagyok, de már jópár napja parázok, hogy teherbe eshettem, holott óvszerrel védekeztünk. Enyhe teltségérzetem van, párszor szurkálást érzek hol a derekamnál, hol pedig lejebb. A melleim kicsit érzékenyek.Jobb oldalról pedig néha tompa nyomást érzek benne. Már kb az aktus óta ideges vagyok, és ahogy gyarapodnak ezek a tünetek, az idegességem egyre jobban fokozódik. Már másra sem tudok gondolni, de tesztet még hiába csinálok.

Múlt hónapban egyáltalán nem voltak premenstruációs tüneteim, de máskor mindig, viszont csak nagyon ritkán ennyire hamar.

Esetleg tapasztalatok?


2012. dec. 27. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhesség, ez a menzesz előtt normális az ilyen tünetek szerintem. Ha nem szakadt ki az óvszer, én nem hinném hogy terhes lennél. Nagyon szorítok, esetleg írd meg, mi lett végül!
2012. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most vagyok a 25. napon. Már jobban érzem (REMÉLHETŐLEG!) a mensi jeleit. Van egy kis szurkálós fájdalom a szegcsontomnál meg érzékenyek a mellbimbóim...ennyi eddig.
2013. jan. 1. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:

ja amúgy most jövök rá: 6 nap telt el a tüneteid és az együttlét között! ÍGy már szinte SZERINTEM tuti h nem vagy terhes, és a mensit érzed! (előző válaszoló vagyok)

De írd meg ha megjön, h tudjam minden oks :)

2013. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm! Kedves vagy :) Ma meg a pattanások jöttek elő.
2013. jan. 2. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem biztos hogy nincs gond! azér majd írj ha 10000% !
2013. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este meg is jött. Viszont rettentő görcseim voltak az éjszaka. Nem emlékszem mikor volt utoljára ennyire fájdalmas a mensi :/ lehetséges, hogy valami gyulladás, de nem akarok okoskodni..
2013. jan. 3. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! na örülök! sajna van ilyen, szerintem ne aggódj, mindenkinek van hogy egyszer egyszer nagyon szar . Max ha nagyon félsz menj el egy nőgyogyászhoz , de ennyitől h görscsölt még sztem nem alap, h gyulladás! örülök h minden oks :)
2013. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!