Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció eltolásról tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció eltolásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19/L vagyok.

Életemben először szeretném eltolni a menszeszem,mert egy fontos versenyen veszek részt,és ezt szeretném görcsölés nélkül megtenni.

Mik a tapasztalatok?Mindenképpen lesz pecsételő vérzés,és ha valakinél volt,akkor az mekkora mennyiség volt?

Senkinél semmilyen probléma nem lépett fel?

Köszönöm a válaszokat előre is. (persze csak normálisakat várom).

Üdv.


2010. máj. 7. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jaj, csak a citromleves baromsággal ne gyertek. :) mensit eltolni csak hormonokkal lehet. másképp nem..
2010. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Könyörgöm.Fogamzásgátlót szedek,ennyiből nem esett le?
2010. máj. 7. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

tudom h az előttem szóló azt mondta h a citrom baromság de sztem nem, nekem 10 napot csuszott egyszer ettől... 3 napig ettem citromot, mindennap eggyel többet.

fogamzásgátlóval kapcsolatban viszont nem tudok tanácsot adni, mert én nem szedhetek.

2010. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a tájékoztatóját.
2010. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj:D ... egészségtelen eltolni a menzit..:D szerintem egy AlgoFlex M megoldaná a gondod.. és a tampon is segítene.. mert nem olyan zavaró mint a betét:D mondjuk attól függ milyen verseny. (16/L)
2010. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
folytasd a következő levéllel, ne tarts szünetet.
2010. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én kaptam egy gyógyszert, pont erre való volt. Azthiszem mielőtt megjött volna előtte 2 nappal kellett bevenni és az utolsó szem bevétele után 2 nappal jött meg.

Elég régen volt ez már. Nem emlékszem a nevére. Amúgy egy barátnőmtől kaptam kinek az anyja írta fel.

2010. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem én mondtam, hanem 1 orvos. ja, kérdező, akkor az nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés. ha már ennyire precíz akarsz lenni. azt meg ugy kell, h nem tartasz szünetet. de nem ajánlatos, sőt, nem szabad sokszor csinálni. aztán gondjaid lehetnek, sajnos..
2010. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tampont használok,és hidd el,nekem eléggé erős görcseim szoktak lenni....ezért választanám ezt a módszert.

Életemben először és utoljára szeretném eltolni.Mondom,eddig egyetlen egyszer sem csináltam,többet nem is akarnám.

2010. máj. 7. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:
de h lehet, h ennyire görcsölsz a tabi mellett is?
2010. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!