Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció eltolásról tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció eltolásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19/L vagyok.

Életemben először szeretném eltolni a menszeszem,mert egy fontos versenyen veszek részt,és ezt szeretném görcsölés nélkül megtenni.

Mik a tapasztalatok?Mindenképpen lesz pecsételő vérzés,és ha valakinél volt,akkor az mekkora mennyiség volt?

Senkinél semmilyen probléma nem lépett fel?

Köszönöm a válaszokat előre is. (persze csak normálisakat várom).

Üdv.


2010. máj. 7. 14:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs.Van amikor nem annyira,de van amikor nagyon.

Előfordul,hogy még a 4. napon is szoktam érezni,hogy görcsölök...

Ez egy hastáncverseny,és pont akkor fog megjönni vagy előtte egy nappal,..akkor szokott a leggázosabb lenni.

2010. máj. 7. 15:05
 12/15 anonim ***** válasza:
jajj.. az nem jó. de inkább vegyél be algoflex - et, az segitett az egyik barátnőmön is, akinek szintén erős görcsei voltak. de ha eltolod, megeshet, h a szervezeted rosszul reagál majd rá, és még rosszabbul leszel. ezek mégiscak ugye, hormonok. de sztem itt kérdezd meg, h mi a kockázata ennek, www. orvostudakozo. hu
2010. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én 7 éve szedek fogamzásgátlót,eddig egyszer toltam el.a doki mondta h nm szabad sokszor,annyi,h rászeded szünet nélkül,és kész.nekem nem volt pecsételő vérzés se semmi...

szerintem inkább told el,minthogy szenvedj.

2010. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De miért itt kérdezed, a te gyógyszeredre nincs ráírva? Az enyémnek sok oldalnyi szövegelése van minden esetre oO
2010. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Elolvasni elolvastam,én inkább a tapasztalatokra voltam kíváncsi.

Csak ennyi,köszönöm mindenkinek,hogy válaszoltatok:)

2010. máj. 7. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!