Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót csak nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót csak nőgyógyász után lehet kérni, és csakis nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

Borzalmas szégyenlős vagyok, életem első nőgyógyászati vizsgálata lenne. Viszont, nagyon csúnya a mellem, pici hegyes, és nem akarom, hogy az orvos is lássa. Plusz, hogy alul még bennem turkáljon... nagyon nem szeretném. Fogamzásgátlót szeretnék viszont szedni, mert van egy barátom, akivel igen is hosszúra nyúlnak már a szeszélyek. :) normális válaszokat kérek!

Gondolom rá lehet jönni, fiatal lány.



2012. dec. 27. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,szükséges hozzá a nőgyógyászati vizsgálat mert nem mindegy,h milyen fogamzásgátlót szedsz.A nőgyógyász e neked legmegfelelőbbet írja fel és így semmi gond nem lehet.Nekem is kellemetlen volt az első nőgyógyászati vizsgálatom de nem kell félni tőle,ő egy orvos és csak a munkáját végzi.:)20/L
2012. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nőgyógyász nem nézi a melledet

és nem turkál, hanem megvizsgál, kenetet vesz, és el kéne küldjön vérvizsgálatra a tabletta felírása előtt

és igen, csak nőgyógyász írhat fogamzásgátlót

gyereknőgyógyászaton is fogadnak, ha annyira fiatal vagy

2012. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Te érdeked a nőgyógyászati vizsgálat.

Naponta több tucat nőt vizsgál meg, szerinted mennyire fogja érdekelni, a pici hegyes melled?

Lehet, hogy Ő rosszabbul érzi magát a 20.000. punci látványától, mint Te fogod magadat érezni, hogy turkál benne.

Ritkán fog benne turkálni, főleg akkor, ha bajod van és muszáj megnéznie a dolgokat sajnos, de azt hiszem, ha felnőtt lennél megértenéd, de még gyerek vagy és nem hiszem, hogy le kellene feküdnöd gumi nélkül a partnereddel, vagy egyáltalán le kellene-e vele feküdnöd.

Na mindegy ezt azért beszéld meg a nőgyógyásszal. Úgysem fogja javasolni, hogy ilyen fiatalon nemi életet élj, pláne nem azt, hogy fogamzásgátlót használj, de nyugi, ha elmúltál 16 valszeg kiírja neked, de lehet, hogy feljelenti a barátodat, amiért fiatalkorúval létesít szexuális kapcsolatot. :D

Csak vicceltem.

Szóval nem kell aggódni, majd a doktorbácsi/néni elmondja neked, hogy mi újság.

Először úgyis egy komolyabb beszélgetés előzi meg a vizsgálatot.

2012. dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utolsó, 16 évessel szexelni nem bűncselekmény, 14 évvel alulival az...amúgy meg a hülye szövegeddel azt éred el , hogy elriasztod a gyereket az orvostól


[link]

2012. dec. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha vannak fenntartásai a "gyereknek"

Arra van esze a "gyereknek", hogy fogamzásgátlót szedjen, mert a barátjával, ingyom-bingyom-tálibe, azaz szeszélyek...

Amúgy sem lány és pláne nem fiatal.

Szerinted hol ír így egy fiatal lány?

2012. dec. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a vizsgálattól.:)A dokinak ez a munkája és a te érdeked a vizsgálat.Én nagyon féltem töle mikor gyógyszert irattam aztán meg sehol semmi nem volt.Amugy meg anyukád bemehet veled ha szeretnéd és megkérdezitek.Amugy meg ha egyszer lesz babád elég sokszor fogsz oda járni ugyhogy nem árt szokni.:)


Az elözö kommentekre meg csak annyit h inkább irasson valaki gyógyszert fiatalon,mint hogy abortuszra járjon!Mert mint tudjuk eléggé sok ilyen van.Meg az se éppen szégyen ha valakinek fiatalon "tartós" kapcsolata van,nem ágyból-ágyba vándorol.Most ezért lehet engem lepontozni de ez a mai világban inkább erénynek számit.Persze az idösebb korosztály szemében ez is furcsa de sajnos ez még a jobbik eset.

2012. dec. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szuz lanyokat nem vizsgal
2012. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugy ertem nem fog turkalni benned,le sem kell vetkoznod,en is igy voltam vele:) de vizsgalat nelkul felirta..van aki ker verveteli lelelet, de az is eleg ritka:)
2012. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. A kedves kommentelőnek aki nagyon legyerekezett. Szerintem mégis jobb elővigyázatosság a tabi, mert tegyük hozzá, a gumi nem biztonságos. Elég hosszú ideje tart a kapcsolatom a barátommal, én azt érzem, hogy itt az ideje, miért ne. A mai világban minden második 13-14 éves össze vissza dug, hát nehogy már az legyen a szégyen ha én lassan 17 éves fejjel összefekszem a barátommal.

Többi kommentelő. Köszönöm szépen a normális válaszokat. Azért nem voltam biztos, hogy miből áll a nőgyógyászati vizsgálat, mivel sokan mondták ismerőseim közül is, hogy nekik teljesen le kellett vetkőzniük, és mellet és átnézte a doki. Ezért kérdeztem, hogy mindenhol így van e. Ennyi.:D

Még egyszer köszi!:)

2012. dec. 30. 02:28
 10/10 anonim válasza:
Fogamzásgátlót kívánsz szedni, mint a nagyok, de félsz a nőgyógyásztól, és úgy viselkedsz mint egy gyerek. Nem kell még neked az a gyógyszer, éretlen vagy hozzá.
2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!