Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a parom terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a parom terhes?

Figyelt kérdés
A baratnommel 1 eve vagyunk eggyut es 4 honapja tortent meg eloszor es mindig hasznaltunk gumit csak most nem volt ra penz es megszakitassal csinaltuk es kesik neki 16. an kelelt megjojjon neki es meg nem jot meg es ma tortent meg 2-szor ovszer nelkul az elso ezelott 4 nappal es tudom h benne van a pakliba h terhes de mekkora esely van ra ?nem akarok ilyen valaszokat hogy felotlenek vagyunk tudom h most az voltam es tobbet nem is csinaljuk ovszer nelkul

2012. dec. 19. 15:34
1 2
 1/11 Fke ***** válasza:
ahogy te is mondtad. lehet terhes.
2012. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 okoska31 ***** válasza:
100%

3 napos késés még simán előfordul, különösen fiatalabb vagy idősebb korban (utóbbit spec. nem kalkulálom bele....)


esélyt százalékosan kérsz? 50%. vagy igen, vagy nem...


tényleg jó marha vagy, hogy fosol már három napja, hogy nem jött meg, de azért ma még betetted gumi nélkül... okos....

2012. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem jósda ,nem lehet megmondani hogy mekkora az esély

Ez függ attól hogy a barátnődnek éppen volt e peteérése..

Meg a szerencsés csillagzatodtól.

De simán lehet terhes természetesen, elég nagy eséllyel lesz is.

Terhességi teszt vagy ha arra sincs pénz akkor pár hét és a nőgyógyász megmondja ultrahanggal, de azt 5-6. hétnél előbb nem látja hogy van e ott baba.

2012. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"tobbet nem is csinaljuk ovszer nelkul"


Dehogynem!

Főleg, ha most megússzátok. Ilyenkor szokta az ember elbízni magát.

"A múltkor se volt belőle gond... csak most, csak egy kicsit!"


Egyébként ha először 4 napja csináltátok, akkor még biztos hogy nem amiatt késik.

Ha "találat" lenne, akkor is nagy valószínűséggel csak a következő menszesze maradna ki. A mostani max. erősségben változna.

Az idegességtől is késhet.


A mai alkalomtól számítva 2 hét múlva tudhatjátok meg, hogy mi a helyzet. Akkor kell tesztelnetek!


Még akkor is javasolt, ha esetleg megjönne neki. Főleg, ha másmilyen lesz, mint szokott. Kevesebb ideig tart, gyengébb a vérzés... vagy csak barnázás jelentkezik.


Esély? Az így "védekező" párok 30-40 %-nál egy év alatt terhes lesz a nő.

2012. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tenleg nem csinaljuk nem vagyunk hulyek es nem akarunk gyereket azert irtam h tudom h feleotlenek voltunk es biztos h meg 1x nem fog elofordulni mert nem akarok megint idegeskedni amiatt h a baratnom terehes e vagy nem
2012. dec. 19. 15:43
 6/11 anonim válasza:
100%
Igen van rá esély, hogy teherbe esett. A megszakított közösülés köztudottan nem hatékony fogamzásgátló módszer. Gondolom tanultatok belőle és legközelebb nem fogjátok ezt alkalmazni. Reméljük nem lesz semmi gond.
2012. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
ne aggódjatok vszeg nem terhes, csak szimplán késik
2012. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki megszakítással akar védekezni annak jó ha kéznél van a párja utóbbi nyolc hónapi meneses naptárja, és megnézik a " nem termékeny napokat" és a megszakítást csak ott kockáztatják be, ahol ezek vannak. Szóval naptár módszer + megszakításos kiváló hormonmentes alternatíva komoly párkapcsolatban, ahol nincs harakiri, ha mégis baba lesz.

Ha nálatok csak egy pont is eltér a leírtaktól, marad az "óvszer-mindig" módszer, ahogy azt írtad is.

Fiatalok lehettek, és egy tini lánynak a tanév végétől és a "jajj mi lesz nem óvszereztünk" stresszétől is késhet.

Máskor ne hozd őt ilyen helyzetbe, petting is van a világon.

Piroska néni rendszeres és tisztességes látogatásában gazdag, kockázatmentes boldog új évet kívánok Nektek!

2012. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért még másodszor is belógattad gumi nélkül...:D:D Végülis, ja ha nem jött már meg akkor nem mindegy? :D Grat. Ám, a válasz : Lehet. Vegyetek tesztet. ennyi.
2012. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)jah tenleg okor voltam h masodjara is belementem de ma vett be escapelle gyogyszert es remeljuk h nem lesz az :)
2012. dec. 20. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!