Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta mentes napokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta mentes napokban amikor kellett volna nem jött meg. Egy héten 3x elfeljtetem bevenni, de pótoltam és nem maradt ki egy bogyó sem. és akkor pecsételtem. És most nem jött meg amikor kellett volna. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 12:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: neked pedig ildomos lenne beállítanod valami emlékeztetőt a telefonodon, mert a hét három napján elfelejteni a tablettát az már koránts sem nevezhető rendszeres szedésnek. Az azt jelenti, hogy 45%-ban elfelejted beszedni.
2012. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez most fordult először h 3x egy héten nem vettem be. volt h kimaradt egy néha néha de azt ugye bevettem. És én ennek tudom be, h nem jól vettem be, és azért volt ami volt.Nem hinném h terhes vagyok.
2012. dec. 18. 15:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel terhes vagy. Hülyeség az, hogy ha már régóta szeded, akkor nem eshetsz teherbe. Óriási hülyeség.

Csinálj tesztet.

2012. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
holnap kéne elkezdenem a következő levéllel....akkor most?
2012. dec. 18. 15:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Mégis mit?!


Elrobogsz a boltba, veszel egy tesztet és holnap első pisiből megcsinálod.


Ha pozitív, értelemszerűen nem szeded tovább.


Ha negatív, beszeded, de időpontot kérsz mielőbb az orvoshoz, de addig is megismétled még párszor a tesztet.

2012. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tényleg érdemes lenne emlékeztetőt beállítani a telefonon, ebben semmi rossz sincs én is így csinálom hogy biztos legyen. Ha 12 órán belül nem sikerül pótolni az elmaradt tablettát akkor a védőkép. csökkent úgyhogy nem tudsz mász csinálni mint venni min. 3 tesztet s imátkozni. Ha negatív vedd be a tablettát és legyél kicsit felelőségteljesebb
2012. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!