Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességi teszt mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi teszt mikor mutatja ki a terhességet? Már ez elmaradt mensi első napjától?

Figyelt kérdés
Akkor is ha tabit szedek?a megvonásos vérzés első napjától kimutatja.Tudom helvileg tabi mellett képtelenség teherbe esni,de én még csak nem rég kezdtem és eddig semmi gond nem volt,de most a negyedik vérzésnél az utolsó 3 szemnél barnás pecsételő vérzésem volt.és hogy megnyugodjak szeretnék csinálni 1 tesztet.kimutatja már hogy terhes lehetek-e ha hétfőn már nem veszek be bogyót és kb szerdán jönne meg,akkor szerdán már reggel megcsinálhatom?
2009. aug. 22. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
2 hét a beágyazódás, csak utána mutatja ki.
2009. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Így igaz, minimum 2 héttel az aktus után mutatja ki akármelyik teszt.
2009. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
hali, én vettem egy medi-lab nevü tesztet, a beágyazódás 7 nap, a nőgyógyászom mondta, 17-én voltunk együtt 31-én már kimutatta ez a tesztfajta. A nőgyógyászom már meg is vizsgált és sikerült :)terhes vagyok :)
2012. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
előző vagyok, hozzá kell tennem hogy az orvosom azt mondta azért mutatja ki ilyen hamar nálam a teszt mert valamiért sokkal gyorsabban és nagyobb mennyiségben kezdett el termelődni a hormon ami jelzi, de egyéntől függ milyen mennyiség, azt is mondta találkozott olyan esettel aki 34. hétbe járt de a teszt még mindig negatív volt
2012. febr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezeket a válaszokat, olyan jó olvasni, reménykedem, már 5 napja késik, és eddig negatív. hétfőn bejelentkezem az orvoshoz. Remélem összejött csak nem mutatja ki.
2012. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!