Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességi teszt mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi teszt mikor mutatja ki a terhességet? Már ez elmaradt mensi első napjától?

Figyelt kérdés
Akkor is ha tabit szedek?a megvonásos vérzés első napjától kimutatja.Tudom helvileg tabi mellett képtelenség teherbe esni,de én még csak nem rég kezdtem és eddig semmi gond nem volt,de most a negyedik vérzésnél az utolsó 3 szemnél barnás pecsételő vérzésem volt.és hogy megnyugodjak szeretnék csinálni 1 tesztet.kimutatja már hogy terhes lehetek-e ha hétfőn már nem veszek be bogyót és kb szerdán jönne meg,akkor szerdán már reggel megcsinálhatom?
2009. aug. 22. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Az aktus után 2-3 héttel már kimutatja.
2009. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
vannak olyan tesztek, ami már egy nappal utána is kimutatja.
2009. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
*mármint az aktus után egy nappal
2009. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolok neked is, meg mindenkinek akinek tévhitei vannak ezzel kapcsolatban: Most terhes vagyok, a 21-ik hétben. Terveztük a babát, a ciklus minden napját akár többször is átszeretkeztük. Még el nem jött a következő menzesz ideje, én bolond, megvettem 4 tesztet is. Kb 3 naponta buzgón teszteltem magam. És persze semmi eredmény nem volt. Egészen beleszomorodtam, hogy nem jött össze a fogantatás. Aztán mikor kimaradt a vérzésem, lassan ujra kezdtem reménykedni. Az ötödik teszt amit még utoljára rászántam, a megtermékenyüléstől számítva kb 3 hétre kezdett el halványan, de nagyon halványal megmutatni a pozitriv eredményt. Hát ez van. Írhat bármit a teszt csomagolásásn,. az egész csak játék a szavak értelmével. Még nem kezd a tested terhességi hormonokat gyártani, kidobott pénz az ablakon a teszt megvásárlása.
2009. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Mind az öt teszt különböző cég terméke volt. Kerestem buzgón a legjobbat, leggyorsabbat. Hiába. Becsapás az egész.
2009. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
sakkor akinek 5-6 hetes ciklusai vannak? az mikor teszteljen?
2009. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!


De tényleg, nem mind ugyanolyan, kérdezd meg a gyógyszerészt és olvasd el a tájékoztatót.


Amúgy ha megtanulsz gondolkodni, sokkal könnyebb lesz az élet.

2009. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Én ugytudom, ha megtermékenyül a petesejt, elkezd egy bizonyos hormon termelődni.-már másnap.

Van olyan teszt ami ennek a hormonnak a jelenlétét vizsgálja igy az tulajdonképpen már a megtermékenyülés után pár nappal mutathat eredményt.


Aztán sajnos ahogyaz lenni szokott vagy bejön vagy nem:S

2009. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 1 nappal utána, hogy lehetne kimutatni? gyűrűt kötsz egy kötélre és lóbálod a hasa előtt? Vagy tarot kártyát vetsz?
2009. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
okok.
2009. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!