Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 napja feküdtem le a barátommal, megszakítással védekeztünk, és ma megjött a menzeszem (amúgy 2 nappal később kellett volna). akkor már biztos, hogy nem vagyok terhes? mert olvastam olyat is, hogy beágyazódásnál is előfordul vérzés, plusz nekem még soha nem jött meg előbb mint kellett volna, majdnem mindig késik és elég rendszertelen. kérlek normális válaszokat írjatok és ne szidjatok. 19/L
2012. dec. 12. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gumi? Fogamzásgátló?
2012. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..


azthiszem tudod mire gondolok:D ha nem, olvasd el a kommenteket...:D

2012. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon nagy segítség volt! tudom, hogy hiba volt, de aki csak gonoszkodni tud az tényleg ne írjon.
2012. dec. 12. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, különös tekintettel az első pontra:


[link]

2012. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!