Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg nem gáz, ha kimarad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem gáz, ha kimarad 1-2 szem tabletta, vagy ez az orvos nagyon nem ért a dolgához?

Figyelt kérdés

Természetesen nem tervezem kipróbálni, hogy lesz-e gond vagy sem, ha elfelejtek néhány szemet. MIndig pontosan szedem, és enm fordult még elő, hogy kihagytam volna belőle. Viszont véletlenül találtam rá erre a hpnlapra, ahol az orvos kb. minden 2. válaszában azt írja, hogy az illető ugyanúgy védve van attól még, hogy kihagyott 1-2 szemet... [link]


Egy példa a sok közül: "Felesleges az aggodalma, 1-2 tabletta nem számít, hisz a fogamzásgátló tabletta a 7 napos szünet alatt is véd."


Mindenki más reagálja túl 1 szem tabletta kihagyását, vagy ő kezeli túl lazán?


2012. dec. 10. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
a hét napos szünet bele van kombinálva a tablettaszedésbe, hogy addig normálisan beszedted a 21-et és megvonásos vérzés alatt azért véd. Ha meg van kedved rizikózni meg abortuszra menni, akkor csak próbálgasd. A te tested, te életed.
2012. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Természetesen nem tervezem kipróbálni, hogy lesz-e gond vagy sem, ha elfelejtek néhány szemet."

Ezzel kezdtem, ha nem olvastad volna...


Én nem tudom, miért nem lehet szimplán kíváncsiságból feltenni egy kérdést, anélkül, hogy személy szerint érintene..Nyilván nem vagyok olyan hülye, hogy saját káromra kísérletezgessek, egyszeren csak érdekel.

2012. dec. 10. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem káros ilyesmiket terjeszteni, említeni
2012. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉN több orvossal is beszéltem erről, és mindegyik a max 12 órás tűréshatárt javasolta. Ha már annál több csúszással veszei be az ember a gyógyszerét, akkor már ott sem teljes a védelem. Ha teljesen kihagyja az ember, akkor meg tényleg megvan az esély a terhességre. Szerintem ebben a témában még mindig jobb félni, mint megijedni, és nem kockáztatni. Ha kimaradt, marad a gumi, vagy a várakozás..
2012. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kérdés-válaszokat azon az oldalon. Hát ilyen dokit még nem láttam. Mindenkinek azt mondja, hogy nem gond ha kihagy 1-2 szemet, de reklámozza a 3 havi injekciót. Tiszta jófej..
2012. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipattintottam a buborékfóliából, és azzal a lendülettel el is hagytam. Felhívtam a doki, de ő is azt mondta, hogy semmi gáz, holnap vegyem be ugyan úgy.
2012. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

AZ AZ "ORVOS" HÜLYE!


A 7 napos szünet alatt természetesen nem kell szedni - viszont egyetlen kihagyott nap után bármikor megindulhat a peteérés! Nagyon be van lőve a hormon mennyisége abban a tablettában - pont azért, hogy minél kevesebb legyen a hormonterhelés - de emiatt aztán nem is szabad kihagyni egyet sem!


12 óra a maximum, amiből még biztos nem lehet gond (ha ki nem hányod, stb).

2012. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb bogyónál ha 2. héten kihagysz egy szemet és pótolod amint tudod, akkor nincs baj. De csak a 2. héten és csak 1!!! szem.

Amúgy max 12 óra csúszás.

2012. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom a dokit jól megfizetik, hogy reklámozza az injekciót :D Gondolom most teherbe esnek a nők, aztán majd biztos váltanak injekcióra, mert az szerinte milyen jó.
2012. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!