Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ismertek Sopronban olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek Sopronban olyan nőgyógyászt, akihez "alapvetően gáznak tartott problémákkal" is nyugodt szívvel lehet menni, mert toleráns?

Figyelt kérdés
A baj alapvetően olyasmi (én sem vágom pontosan), hogy táplálkozási zavarok miatt maradt el XY menstruációja, és a védekezéssel lenne valami. Gondolom, gyógyszergond - csak nekem anno a menzeszemhez igazították a kezdést... Úgyhogy nem egy érzéketlen emberke kellene...

2012. máj. 21. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ez miért alapvetően gáznak tartott probléma? Hát ba*ker, azért van az orvos, hogy segítsen... Ha fél nőgyógyászhoz fordulni, akkor előtte javasolnám egy pszichológus felkeresését is.
2012. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szerintem sem gáz, sima racionális probléma (ami ráadásul komoly is, és nem is tehet róla). Csak sajnos nem sokan vagyunk vagy "érintettek", vagy emocionálisan (érzelmi intelligencia) ilyen magas szinten... Nem leugatok senkit, de pszichiátrián (!!) is hurrogták le, pontosan a betegsége miatt. Én sem mernék bárkihez menni, akinek ez nem ez a szakterülete ilyesmik után. Bár (szerintem) manapság egyre több ilyen van... :S


Hallod, bár ennyi toleráns ember lenne, mint Te. De a társadalom nagy része eléggé nincs még "kinevelve" ezekből a dolgokból...


Egyébként "sima kezdőként" sem egy álom a várakozás meg a dokikeresés :))

2012. máj. 23. 01:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Az még nem lenne akkora gond, hogy a társadalom nagy része ilyen intoleráns, de az orvosoktól talán elvárható lenne, hogy ne így viselkedjenek:S Nekem szerencsére (lekopogom) még nem volt semmi hosszútávú problémám, a kisebb gondokban meg úgy érzem, felelősségteljesen próbáltak segíteni.
2012. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem általánosítani kell, a nyugati országrészen eléggé cafatul bánnak több kórházban is az evészavarosokkal. Annyi fajtája van, és tudnak szenvedni ők is. Nem úgy van, hogy valaki kényes vagy nem...


A kérdésem fenntartom, mert azóta nem találtunk :))

2012. máj. 26. 00:09
 5/14 anonim válasza:

Dr. Musch Nikolett. Egyenlőre még csak a kórházban rendel. Tudomásom szerint még nincs magánrendelése.

Vagy a dr Karazma. Neki meg csak magánrendelése van egyenlőre.

2012. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Előző vagyok:

Dr. Bikkesről is jókat hallottam. Neki is csak magánrendelése van.

2012. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

alapvetően gáznak tartott probléma pffff pont ezért megyünk orvoshoz...... nyugi nincs olyan, ami akkora gáz lenne.

Dr. Nagy Bálint. anyám 20 éve hozzá jár, sztem meg nincs vele semmi baj.

2012. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 7/7! Én vagyok a "barátnő"... Már közös a kontónk, mert állandóan innen kérdezek :) Hidd el, hogy nem egy megalázó beszólással, bántó megjegyzéssel találokztam mint anorexiás. Nem állítom, hogy szent vagyok meg 100%-ig áldozat, mert akaratom ellenére senki nem gyógyít meg - de ha orvoshoz fordulok önszánzamból (sőt, alapból az, hogy elfogadom a kezeléseket) szokatlan az anorexiásokhoz képest, akik tagadják, hogy nem ennének, agyonsoportolnák magukat, közben hullik a hajuk, nem menstruálnak, és a kaján meg a sporton kívül másra sem tudnak gondolni a nap 24 órájában... Ha egy orvos nem teljes gőzzel akarja nekem a "jót", nem akarok nála lenni. Egyszer sem akarok neki fizetni. És a nőgyógyász nem a torkomba néz, meg nem oda nyúlkál be. Nekem olyan gyógyszert is írt már orvos, ami direkt olyan hormonbomba volt, hogy felborította az étvágyam, és fél évig falási rohamaim voltak. 20 kilót híztam miatta. Nyilván ezzel meggyógyított. Ezzel az anyagcserémnek is baromira jót tett... Fele olyan erős gyógyszer is sok lett volna... Bocsi, ezért kérdezgetjük még mindig!! :) Köszönöm a válaszokat, akinek nem adtunk eddig zöldséget, most én adok! Puszi! Innentől én írok!
2012. júl. 13. 20:01
 9/14 A kérdező kommentje:

55 kiló vagyok, vékony, 166 centi, viszonylag szálkás, csak a hasamon van kicsi felesleg. Meg oké, nincsen Rubint Réka-seggem se :DDD Bementem munkaalkalmassági vizsgálatra, ül egy takarítónőruhás valaki az asszisztens mellett, kérdezi az asszisztens, "maga anorexiás még?" (alapból, ha tudná, mi ez a betegség, nem kérdezne ilyet...) erre a mellette ülő "hölgy": "hogyne lenne az, nézz rá" - nyilván, ő akkora darab volt, mint egy dinnye :D:D amíg én nem leszek elhízott, addig anorexiás ribancnak leszek titulálva, akit utálni és megvetni kell. közben a szomszéd lánya meg 35 kiló és haldoklik, és élete sincs... ez van. neki még nincs kartonja, mert a szülei buták, h orvoshoz vigyék: hogy visszahozzák "termőképesbe", humorosba, tanulásra fogékonyra, boldogságban élőre... :/ ja, meg megemelni az életkorát egy 30 évvel - elkerülve a későbbi allergiákat, fertőzéseket (immunrendszer-csődöt), májkárosodást, cukorbajt, kopaszságot, szemromlást, művesét, stb... meg hátha unokát is akarnak.


én talán meggyógyultam, és normális életem van. megtanultam, miről kell szólnia az életnek, nem nyomorgatom magas felesleges kihívásokkal, amiktől csak stresszelek. 1 kiló zsírból, aki problémát csinál, az max testépítő legyen, aki ebből él. sima nő/férfi ne. az beteges, és nyomorba döntő. ma ők, karton nélkül, példaképek. ez a baromira szomorú... :-(((((

2012. júl. 13. 20:13
 10/14 anonim válasza:
80%

Sopronban egy normális nőgyógyászt nem tudok mondani, a Bikkesen kívül! Mindegyik bunkó, ha be mersz menni hozzájük ügyeleti időbe a kórházba, akkor nekik áll feljebb! Amikor veszélyeztetett terhes voltam, bementem ügyeleti időbe, mert fájdalmaim voltak. Konkrétan a Szilveszter Péter pénzt kért tőlem, merthogy kell az uh papírra! Ja, és mellékesen vagy 5 alkalommal félrekezelt, pedig a magánrendelésére jártam! A Nagy Bálint ugyanez, a Rada szintén!

Egyedül a Bikkest merem ajánlani, akin nemcsak azt látod, hogy rakd le a pénzt, aztán tűnj innen!

2012. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!