Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit fog csinálni az orvos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog csinálni az orvos?

Figyelt kérdés

fogamzástablettát szeretnék felíratni és érdekelne az orvos fog-e velem valamit csinálni ? :S

18/l


2011. nov. 23. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog semmit.
2011. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen fog, felírja a tablettát.
2011. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Meg fog dugni
2011. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem fog csinálni semmit, max. kifejteti veled bővebben a fogamzástabletta tulajdonságait, mert lehet, hogy ez még neki is új lesz. Fogamzásgátló tablettát akarsz szerintem felíratni.
2011. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elküld vérvételre, hogy egyáltalán lehet e szedned jól működik e pl. a májad stb. Ha igen akkor felírja.
2011. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint még én sem voltam, viszont sokak szerint úgy tudom (ismerősök), hogy vérvétel, mindenféle vizsgálat, aztán az orvossal beszélgetsz, hogy mik a mellékhatások és hogy eleinte mit fogsz tapasztalni a gyógyszer elkezdésének első hónapjaiban. Aztán a leletekből meg téged megvizsgálva eldönti, mi lenne számodra a legmegfelelőbb tabi. :)

Nem kell aggódnod, minden oké lesz, csak nyugi. Menj barátnővel, én is ezt fogom tenni. :)


Sok sikert! :)


18/L

2011. nov. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én éppen ma voltam először, nagyon kedves volt!Én egy nőhöz mentem,mert azért egy pasival mégsem olyan nyíltan tudok beszélni az ilyen dolgokról!Egyébként semmi érdekes nem történik!

Megkérdezi mikor jött meg először,milyen a ciklusod, mikor jött meg utoljára, hány kg és hány cm vagy, voltál-e már terhes, szoktál-e görcsölni, vérnyomást mér és ilyenek!Megkérdezte azt is,hogy vizsgáltak-e már meg, de mondtam ,hogy nem és nagyon félek tőle,ezért nem is erőltette,csak le kellett tolnom a nadrágomat, megnézte a combomat,hasamat,fenekemet..milyen az alkatom!Egyébként annyiból áll a vizsgálat,hogy kenetet vesz a hüvelyből egy spatulával,a rákszűrés miatt és ha már nem vagy szűz valami fém izével megnézi a hüvelyed!

Ne félj, annyira nem szörnyű az egész! :)

2011. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!