Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár perccel telt el több,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár perccel telt el több, mint 12 órája, hogy be szedtem az elmaradt 5. bogyómat. Előző héten volt nemi életem, de nem ment el belém. Amúgy rendszeresen szedem a bogyókat ez talán a 2. hibázásom. Lehet belőle bármi problémám?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve szedek fogamzásgátlót(egyszer volt hogy kb fél évig nem szedtem)De azóta viszont most már huzamosabb ideje szedek újból fogamzásgátlót(7 hónapja.)Ezenkívül volt,hogy egyszer kihagytam egy utolsó előtti előtti bogyót,de akkor utána elolvastam a leírást és egyből a zöld bogyit kezdtem szedni és pár nap múlva meg is jött.(Reziát szedek)

2012. dec. 4. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a terméket, de nem hiszem, hogy bármi gond adódhatna ebből. Már elég régóta szeded ahhoz, hogy nyújtson ennyi védelmet. Már eleve van egy olyan dolog a betegtájékoztatóban is, ha pl. a 2. héten hagysz ki egy szemet, akkor nem gond ha a 12 óránál tovább késlekedsz, a lényeg, hogy amint észreveszed bevedd. Ez az egyfázisú tablettára vonatkozik, azt nem tudom, hogy a többfázisúnál mi a helyzet.

Egyébként teljesen lényegtelen a dolog. Úgy értem, hogy nem tudsz mit tenni. 72 órásat egyébként sem vehetsz be, ha a dokit megkérdezed, akkor meg ő is csak annyit tud mondani, hogy legközelebb figyelj oda és imádkozz, hogy ne legyen baba.

De mint mondtam, kétlem, hogy ennyi idő után bármi gond lenne azzal a pár perccel.

2012. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a válaszodat!:)
2012. dec. 4. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szedsz tablettát akkor miért nem megy el benned?
2012. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

No para, ha csak pár perc, akkor semmi gond sincs. :)

Én több mint 12 óráig nem szedtem be, a sok eszemmel a barátommal lefeküdtünk és belém élvezett, mégsem lett semmi bajom... :) Bár ilyet sose csinálj, mint én...!

Szóval: pár perc nem gond. De legközelebb mindenképp próbáld meg időben bevenni! :)


L/20

2012. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát van olyan amikor pl. mennünk kell valahova,de közbe jön egy gyors numera.És ilyenkor meg kéne fürödni,hogy..érted..És ezért ilyen esetekben nem mindig élvez belém.

tüptürüp93nak köszönöm a választ!:)

2012. dec. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!