Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő, ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha fogamzásgátló rendszeres szedése mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés

Három tesztet is csináltam, mindhárom pozitíz eredményt mutatott. Mit kell tenni, mi a következő lépés? A fogamzásgátlót (Lindynette) mindig percre pontosan, minden nap beszedtem. A megvonásos vérzés alatt nem volt szex.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. dec. 3. 12:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Szóval vagy rosszul számolsz (a fogantatástól), vagy előző ciklusban estél teherbe és akkor már 7 hetes vagy, vagy pedig rosszul értelmezed a tesztet.

Egyébként ha már beszéltél a nőgyógyászoddal, akkor miért itt kérdezel minket?

2012. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan a kérdés, de ezt az előbb írtam is.-.-"
2012. dec. 3. 13:50
 13/29 anonim ***** válasza:

Aha, látom, nyilván a gyakszis válaszadóknak jobban hiszel, mint a nőgyógyásznak...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__37196..


(Valami nem stimmel ezzel a kérdéssel, és ezt te is tudod.)

2012. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

10-es hülyeségeket beszélsz. Tesztet az elmaradó (nem várt)menstruáció első napjától lehet végezni, azaz két hetes terhesen. Sőt. Csináltam már egy pár tesztet és van olyan is ami már az 1 heteset is kimutatja, csak gondolom az nem tuti. Mi értelme lenne tesztet végezni 6-8 hetesen? Akkor már nyilván mindenki tudja. Baromság.


Nem 20 évvel ezelőtt élünk. Valami benned nagyon össze van zavarodva. Teljesen igaza van a nőgyógyásznak.


Mellesleg még ha negatív lenne akkor elhinném, hogy nem mutatja ki, mert előfordul, hogy nem mutatja, de pozitív lett! Fals pozitív is létetik ugyan, csak viszonylag ritka, ciszta, ilyesmi okozhatja. Feltétlenül fordulj orvoshoz.

2012. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

# 14: Hát pont ez okozza a zavart! Hogy a terhességet nem a fogantatástól számítják - ha visszaolvasol, ezt kb. 3x írtam le! - hanem az utolsó menzesz első napjától. A nem várt menstruációkor tehát már NÉGY hetes terhességről beszélünk.

Nézz utána légy szíves, mielőtt kioktatsz! ;)

2012. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
És ha jól számolja, tehát a ciklus első napjától, akkor egyáltalán miért tesztelne valaki a ciklus 3. hetében, a nem várt mensi előtt? Pláne fogamzásgátló szedése mellett? Ez nekem elég fura...
2012. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

ne piszkáljátok már, úgyis el fog menni dokihoz. Szerintem elég baj az, hogy tabi mellett, nem kívántan teherbe esett, most meg el kell vetetnie.. tökmindegy, hogy mennyi idős, valszeg rosszul számolt, és akkor több, mint 4 hetes, mert a tesztje 3x is pozitív lett.

Kitartás!

2012. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Neked is nagyon szépen köszönöm, hogy írtál, ment a zöld kéz! :)
2012. dec. 3. 14:23
 19/29 A kérdező kommentje:

ma 13:55


Nem értem, miért linkelgetsz ide más kérdéseket?! Azt a kérdést nem én tettem fel.

2012. dec. 3. 14:44
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Nos, még nem válaszoltál, hogy honnan számoltad azt a három hetet...
2012. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!