Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már tényleg meg tudta állapíta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg meg tudta állapítani a doki?

Figyelt kérdés
Okt. 28-án voltam együtt a párommal (most vasárnap lesz 4 hete). A vérzés vasárnap délután helyett, hétfő reggel jött meg (most hétfőn), csináltam tesztet 2x is, negatív lett. Fogamzásgátlót szedek 2 éve egyébként. Elmentem dokihoz, mert kevesebb és rövidebb volt a vérzés, mint szokott. Azt mondta, hogy biztosan nem vagyok terhes. Nem volt még korai dokihoz menni? Érezte volna már ha terhes vagyok?
2012. nov. 23. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
ehez dokihoz sem kellett volna menni nyilvánvaló, hogy nem vagy terhes :D 1 nappal később jött és kevesebb volt az nem jelent semmit
2012. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké, de mindenhol azt írták, hogy aki gyógyszer mellett lett terhes annak kevesebb volt a vérzése... ezért kezdtem aggódni.
2012. nov. 23. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
ha aggodsz akkor nyilván jobb ha dokihoz mész mert ő megtud nyugtatni de mivel csak egy napot késet az még nem nagy gond
2012. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, nyugi. A doki érezte/látta volna.
2012. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 23. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elve alaptalan volt az aggodalmad. Mindenesetre a doki 4 hét után már biztosra meg tudja mondani. Nyugi nem vagy terhes.
2012. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs igazad kedves első válaszoló,ugyanis akkor is lehet valaki terhes,ha megjön neki.Pontosan ilyen jelei is lehetnek,hogy rövidebb ideig tart a vérzés,és kevesebb is a megszokottnál!!Először olvass utána,és utána adj másoknak tanácsot,mert a tudatlanságoddal félrevezethetsz mindenkit.Jól tetted kedves kérdező,hogy inkább megnézetted dokival magad.Ő már biztosan meg tudta volna mondani,hogy ha esetleg fennállna a terhesség gyanúja.
2012. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Mondjuk mostanság fáj a hátam... de ennek ehhez semmi köze, ugye??? Eleve rossz a tartásom és mindig sokat fájt, csak most már mindent beképzelek ... :/
2012. nov. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!