Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy lánynak második napja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnuska18 kérdése:

Ha egy lánynak második napja van meg akkor teherbe eshet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy nö BÁRMIKOR teherbeeshet, olyan nap nincs, amikor lehetetlen.
2012. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok nő esik teherbe menzesz alatt is. Pedig elvileg ellent mond a biológiában tanultaknak, de bármikor lehet egy extra peteérés..... Én is egy extra peteérésből lettem, a 24. ciklusnapon.
2012. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk egyből abból indulok ki,hogy ha megvan a lánynak,akkor hogyan is eshetne teherbe?Te akkor is szeretkezel a lánnyal,amikor éppen vérzik??Mert sztem ez elég undorító!!Ha nem szeretkezel vele,akkor eleve teherbe sem tud esni!

De egyébként igen,én is hallottam már ilyet,hogy teherbe esett,de ennek sztem elég kicsi az esélye.

2012. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második nap kicsit gyengébben volt már neki meg előtte 3 napig nem volt sex és egymásnak estünk, azt mondta hogy ne vegyem ki mert ilyenkor nemeshett teherbe........
2012. nov. 26. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!