Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabblettát második hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabblettát második hónapja szedem, elöször feküdtem le az uj barátommal, ugy h nem védekeztünk, s elment bennem. Ugye nem eshetek teherbe?!

Figyelt kérdés
Tudom,h a tabletta véd,csak szeretném ha valaki megerösiteni azt h tényleg nem eshetek teherbe,és h nincs okom aggódni.Hisz elsö szerelmeskedés volt, ugyh nem védekeztünk...Azér még ujdonság számomra...
2010. márc. 15. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a tablettát mindig beszedted amikor kellett és nem hagytál ki 1alkalmat se akkor nyugi!!!!!

NEM LEHETSZ TERHES:)

a tabi épp erre van:)

2010. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyvan, ha rendesen egy időbe szedted akkor semikép nem lesz probléma..de azt hozzátenném h irtad h új a párod és rögtön gumi nélkül...így az ugrott be hogy mi van akkor ha esetleg van vmi fertőzése..

ennek kérdezz utána sztem nála.bár ha tud ról sem biztos hogy bevallja...

én csak ezért nem támogatom az ugymond "ismeretlen" párommal a gumi nélküli védekezést...

de semmiképp nem lehetsz terhes

2010. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a nyugtató válaszokat!

S az utolsónak "üzenném", h mindent meg beszéltem vele,és tisztáztam a helyzetet. Nem a buta libák közé tartozom :)

de azért köszönöm h "aggódtok" :)

2010. márc. 15. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj ha megbántottalak, de még csak nem is feltételeztem h buta liba lennél, csak a fertőzés veszélye sokak figyelmén kívül kerül:) de akkor remek ha mindent megbeszéltetek már:)
2010. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!