Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek kockáztassak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek kockáztassak vagy ne?

Figyelt kérdés
Sajnos este történt egy baleset,sose szakadt ki még gumi,ma ez kivétel volt ráadásul akkor vettük észre mikor már vége volt.Most múlt el 1 napja a menstruációm,nem tudom mit csináljak,nem nagyon szeretnék 72 órást bevenni,de őszintén nem szeretnék még egy babát egyelőre(van egy 1,5 éves kisfiunk),23 éves vagyok kisfiunk szintén védekezés mellett fogant,szóval elég termékeny vagyok.Ti mit tennétek? Kockáztatnátok?
2012. nov. 16. 21:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Te válaszod is.Nehéz döntés,tisztában vagyok vele,hogy nem cukorka eddig 2őt vettem be életem során az is úgy,hogy félév volt közötte,és utólag úgy gondolom feleslegesen csupán félelem miatt,mint mondtam most szakadt ki először valószínűleg selejtes példány volt.Félek a sok hormontól,ezért sem szedek tablettát rendszeresen nem bízom benne,de nem lenne jó ha most jönne a baba,nem lenne igazán alkalmas,várnánk még 1-2-3 évet.
2012. nov. 16. 21:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a férjedet! Az ő életét jobban befolyásolja a kérdés, mint az itt válaszolókét.
2012. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!