Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek keressek mást vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek keressek mást vagy kockáztassak?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van hogy 4 hónapja járok a barátnőmmel és kiderült hogy sok egy éjszakás kalandja volt és én ezt elég nehezen tolerálom mivel a volt páromnak is volt és 6 év után megcsalt egy kalandba belement és mástól tudtam meg elég sokat szenvedtem miatta és a mostani kapcsolatomban ezt nehezen tudom feldolgozni félek a csalódástól meg attól esetleg megint átvernek most úgy érzem szeretem de nem bízok benne és így nem is vagyok boldog mellette persze ő mondja így meg úgy szeret de hát egy kapcsolat nem csak ezen alapszik
2012. febr. 29. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A múltja miatt nem kell elítélni. Amíg nem csal meg kár lenne emiatt elhagyni ha szeretitek egymást. Természetesen lehetsz óvatosabb próbálhatsz kicsit szaglászni utána, úgy hogy ne vegye észre ha gyanút fogsz valamiért de kár lenne csak amiatt eldobni mert voltak egy éjszakás kalandjai. Mindenki változik. Én mondjuk pasi vagyok de én is egy éjszakásozok rendesen ha szingli vagyok, de ha kapcsolatom van akkor a megcsalás nálam tabu téma ha engem is megcsal a csaj nincs 2. esély de én se teszem :) 22/F
2012. febr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán már "kiélte" magát és komoly kapcsolatra vágyik Veled. A jó kapcsolat egyik alapja a bizalom. Ha nem tudsz megbízni benne, hosszútávon nem fog működni.

Viszont, adhatsz neki esélyt, hogy bebizonyítsa, őszinte hozzád.

2012. febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják qrvából lesz a legjobb feleség. :)
2012. febr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A volt barátnőd és a mostani két különböző ember,ne hasonlítsd össze őket. Az hogy az előző megtette, nem jelenti azt, hogy a jelenlegi is meg fog csalni. A kalandok elmúltak, szerintem a múlttal kár foglalkozni, ha most jól megvagytok. Ahogy az utolsó sorban írtad, nem csak a szerelmen alapszik, bizony bizalom is kell. Szerintem ülj le vele, mondd el neki, hogy kételyeid vannak, és beszéljétek meg. Csak ezért ne dobd el.

(Ezeket a sorokat egy olyan ember írta, akinek oka, sem előzménye nincs, de folyton féltékeny és ilyeneken aggódik. Sokszor szégyenlem magam, amikor szimatolok néha utána, hiszen nincs rá okom, úgyhogy ezt nem javaslom.) :-)

2012. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze olyan lánnyal, akinek már volt vagy 10 egyéjszakása és a fél ismerős átment rajta. Azon kapnám magamat, hogy pl Sanyi barátom égetne vele, hogy már nekem is megvolt a csajod, még mindig gombás a pu..ija? Ezt a szívességet nem akarom megtenni másoknak, hogy élcelődjenek rajtam.
2012. febr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak én úgy gondolom kutyából nem lesz szalonna csak kutyaszalonna és én sem leszek fiatalabb 28 éves vagyok nem csak kapcsolatot keresek hanem olyat is aki esetleg el fogadom a gyerekeim anyjának és elég kellemetlen lenne 4-5 év után egyedül maradni 2 gyerekkel mert az asszony nem bírt magával és ha szeretek valaki azt jeleni hogy szeretem amilyen nem amilyen akarom hogy legyen kapcsolatban lenni vele azt jelenti hogy annak az ember életét élem akivel vagyok de én nem vagyok olyan és a múltban amit tettünk az minősít minket értékelem az őszinteségét de nekem ez akkor is sok főleg úgy hogy mielőtt összejöttünk előtte 3 héttel volt az utolsó ilyen dolog és kérdem én 3 hét alatt meg lehet változni úgy hogy már nem tesz olyat mert szerintem nem
2012. febr. 29. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!