Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek kockáztassak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek kockáztassak vagy ne?

Figyelt kérdés
Sajnos este történt egy baleset,sose szakadt ki még gumi,ma ez kivétel volt ráadásul akkor vettük észre mikor már vége volt.Most múlt el 1 napja a menstruációm,nem tudom mit csináljak,nem nagyon szeretnék 72 órást bevenni,de őszintén nem szeretnék még egy babát egyelőre(van egy 1,5 éves kisfiunk),23 éves vagyok kisfiunk szintén védekezés mellett fogant,szóval elég termékeny vagyok.Ti mit tennétek? Kockáztatnátok?
2012. nov. 16. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem... beszedném azt a bogyót mert inkább egyszer gyogyszer mint tizenévig szenvedni még egy gyerekkel.
2012. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid és a ciklus hányadik napján történt a "baleset"?
2012. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért nem szenvedés a gyerek,szóval nem így kell hozzáállni.Arra gondoltam keresek egy dokit és megkérdezem az Ő véleményét is.
2012. nov. 16. 21:14
 4/12 anonim válasza:
ha ne szeretnél babát akkor tabit ajánlok inkább
2012. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a ciklusom annyira pontos hogy vagy 28 vagy 32 napos,elvileg az ovuláció 27.e,a ciklus 7. napján
2012. nov. 16. 21:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Minél később veszeed be, annál később hat a 72 órás. Egyszer már kockáztattál; meglett az eredménye.
2012. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem kockáztattam akkor nem szakadt ki,ez az érdekes akkor nem volt gond
2012. nov. 16. 21:17
 8/12 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlás mindig kockázattal jár. De miért teszed próbára a sorsot?
2012. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem teszem próbára,csak kíváncsi voltam ki mit tanácsol,természetesen elmegyek dokihoz holnap
2012. nov. 16. 21:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ebben az esetben nem venném be. Ovuláció 14-16. nap körül esélyes nálad, pont egy héttel előtte vagy....

Természetesen nem 0 az esély, de igencsak minimális. Én úgy lennék vele, hogy ha ennyire minimális esély mellett megfogan, akkor nagyon akar jönni...

Végül is házasságban élsz, később talán szeretnétek még babát...

Szóval én kihagynám, de a te döntésed!

2012. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!