Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom a félelemre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a félelemre?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 hónapja (pontosan július 14-én) szeretkeztem a barátommal. 1 percig lehetett bennem a pénisze, utánna abbahagytuk. Ez az aktus a menstruációm előtt történt 3 nappal. 3 nappal ezután meg is jött a menstruációm. 5 napig tartott de kevesebb volt. A biztonság kedvéért elmentünk a barátommal a Rosmannba és vettünk egy Lily terhességi tesztet. Az aktus után 17 nappal reggeli vizeletből megcsináltuk és negatív lett. Mindennek már majdnem 1 hónapja. A héten várom a menstruációmat, pontosan vasárnapra. Mostmár megnyugodhatok véglegesen? Azért félek ennyire mert annyi mindent olvastam itt, hogy már nem tudom mit higyjek? Ha esetleg késik a menstrucáióm vegyek tesztet? Vagy az aktus utáni 17. napon végzett reggeli teszt jó eredményt mutatott hogy - ? A válaszokhoz kort is írjatok. Köszi!
2009. aug. 13. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor nem vagy terhes. De miért nem védekeztek inkább a para helyett?
2009. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig mindig védekeztünk, ránk jött a hév. De nagyon megbántam...
2009. aug. 13. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ha nem élvezett beléd akkor nincs miért aggódnod;)
2009. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
" ha nem élvezett beléd, nincs miért aggódnod".....butus, azt hiszed az előváladéktól nem lehetsz terhes??
2009. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már nyugodt lennék. elvileg már 14 nap után kimutatja a terhességet a teszt, te meg 17 nap után végezted el. Emellett megjött a menzeszed is, úgyhogy én úgy gondolom nincs okod parázni :)

22/L

2009. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!