Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta és a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta és a fogamzásgátló egyszerre?

Figyelt kérdés
13 napja szedem a fogamzásgátlót!ha ma este beveszem a 72 órás tablettát a fogamzásgátlót ugyanúgy szedjem mint eddig?törvényszerű hogy ha bevettem megfog jönni? vagy hagyjam ezt az elkezdett gyógyszert,és kezdjem újra a következő havival ha elmúlt a vérzés?

2012. nov. 2. 13:50
1 2
 1/16 Dionsyia ***** válasza:
Mi fenéért kevernéd össze-vissza a kettőt? A 72 órásat felejtsd el, az akkora baromi lórúgás adag hormon, hogy csak na és végszökség esetére... tönkre akarod tenni a hormonrendszered?
2012. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hanyagold a 72 órás tabit!

Elsőnek teljesen igaza van!!

19/L

2012. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én sem értem mért kell mindkettő. Egyébként az orvosod kérdezd meg, ha idöközben abba hagyod a fogamzás gártlót azal még nagyobb galibát okozol. Na meg a 72 órás plusz az együtt inkább bele sem gondolon mit csinál. Ne csodálkozz ha a hormonrendszered összezavarodik vagy akár maradandó károsodást szenved.
2012. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
13 napi fogamzásgátló semmit nem hat még...végszükség van,ha azt nézzük,nem szeretnék több gyereket!
2012. nov. 2. 13:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Tetszik hogy nem vagy olyan butácska hog yjajj 13 napja szedem hát az már tuti...

Amúgy a 72 órást nőgyógyász írta fel nem? miért nem kérdezted meg tőle? Telefonájl oda ő jobban ért hozzá mint mi...

Amúg yigen meg fog tőle jönni és orbitális lesz....

2012. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél már gyereket sokkal egyszerűbb kéynelmesebb, olcsobb a spirál.
2012. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kérdezte,hogy szedek e bármit,megmondtam hogy mit,és mennyi ideje,és rögtön írta a 72órásat...szoval nemtudom...sürgősségin voltam,az én dokim 2 hete szabin van,nem lehet elérni,ez volt az utolsó ötletem...azért köszi mindenkinek
2012. nov. 2. 14:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha 13 napja szeded, akkor már véd.

Semmi értelme bevenni 72 órást, csak a hormonrendszered b.szod szét vele.

Egyébként meg benne van abban a rühes tájékoztatóban, hogy mikortól véd. Nem értem miért nem agy képes elolvasni.

2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

am meg általában 13 nap alatt már hathat a fogamzásgátló, az enyémre is az volt írva h 1. naptól véd...

persze ez csak akkor igaz, ha megfelelő neked a tabi, h ezt megtudd, meg kell várni az 1 hónapot !!!! (levél végét) és h megjöjjön a vérzésed... stb

milyen tabit szedsz?

am ha elmész nőgyógyászhoz és megkérdezed h mit tegyél, biztos h nem fogja azt mondani h szedd tabit és vedd be a 72 órást


mielőtt lehülyéznének az első pár sor miatt sok doki (szerintem kicsit felelőtlenül) azt mondja h 2 hét után mehet a szex gumi nélkül

2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

még annyit hozzátennék, h én nem venném be a helyedbe, hanem 2 hét múlva tesztelnék...

pedig 21 éves egyetemistaként nem szeretnék még gyereket

2012. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!