Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első öt tablettától máris...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első öt tablettától máris közti vérzés? (Jangee)

Figyelt kérdés
Ahogy megjött a mensim, elkezdtem az első levelet szedni, a mai a hatodik nap, ilyenkor már alig szokott meglenni, maximum egy aprócska pecsét egész nap, most viszont, bár nem erősen, de még vérzek, pici cafatok is jelen vannak, és bár nem ilyen eláztatós, de azért látványosan olyan a tisztasági betét... El fog múlni, vagy mi lesz?
2012. okt. 30. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Első hónapban akár az egész levél alatt lehet pecsételő vérzés, nem ritka dolog...

Ha a 3. hónap után is jelentkezik, akkor vissza kell menni az orvoshoz.

2012. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor konkrétan úgy hat a fogamzásgátló, hogy folyamatosan vérzek, és lehetőségem sincs nemi életet élni..? :D:S elég bosszantó:/
2012. okt. 30. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát...elég biztos, nem?

Szokott még olyat is, hogy nullára viszi a libidót. Az is elég tuti fogamzásgátlás:DDD

Egyébként ált. a második hónapban már nem szokott ilyen vérzős gond lenni.

2012. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor lehet, hogy akár egész hónapban vérezhetek..? Mármint tudom, hogy lehet, csak a francba is már..
2012. okt. 31. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a 4-5. napon kezdted? én az ötödiken vettem be amikor már alig volt meg és nem is jött vissza a vérezgetés. én is ugyan ezt a tablettát szedem amúgy.
2012. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert elkezdeni az első napon kell, azt mondta a doki..
2012. nov. 2. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
ha elolvasnád a betegtájékoztatót tudnád, hogy a 2-5. nap IS be lehet venni.
2012. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy be lehet venni, akkor voltam orvosnál, amikor elmúlt, és mondta, hogy kiszámolhatjuk, hogy hányadik nap, és elkezdem szedni, vagy majd köv. hónap, amikor megjön, és az utóbbit választottam, de már elmúlt udőközben:)
2012. nov. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!