Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és rendszertelen a menstruációm. Utoljára 5 és fél hónapja menstruáltam. Barátommal szeretkeztünk, és elszakadt a gumi, nem vettük észre és bennem ment el. Éreztem hogy folyt vissza. A kérdésem hogy ettől most lehet-e kisbabám!? Mindenkinek előre köszönöm aki ír nekem!
2012. okt. 22. 23:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
amúgy igen, teherbe eshetsz, ha épp most van peteérésed...de ezt 8.ban tanítják...
2012. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem küldött hormonvizsgálatra..

Szóval ha most kilyukadt a gumi,akkor annak ellenére is lehet baba ha ennyi ideje nem menstruálok?

2012. okt. 22. 23:40
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
hormonvizsgálat!! valami nem stimmel nálad, a bnőm is így volt, 4 hónapig nem jött meg neki, (nincs barátja, nem szexelt, nem terhes van ilyen...) végre elment dokihoz, aki jól lecseszte, hogy miért nem ment el előbb, plusz hormonvizsgálatot csináltak nála, különböző gyógyteákkal, stb. meghozták a menzeszét, és elkezdtea fogamzásgátlót, azóta minden oké, de ezt kezelni kell!!! 19/L
2012. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
ne hallgass a többi idiótára. ha szerencsétek van a koton hokiölő sikosítója kinyírta az ondót vagy egyszerűen egy kufirctól még nem lett purdé. holnap irány a gyógyszertár terhestesztért.
2012. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ha nem küldött hormonvizsgálatra, de fogamzásgátlót akarna adni, akkor keress normális nőgyógyászt!!!! minél előbb!!!!!!! és ragaszkodj a hormonvizsgálathoz?


amúgy testtömegindexed mennyi?

2012. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a terhességi teszt ilyen hamar nem fog eredményt mutatni... amúgy első vagyok, és hiába nem menstruálsz 5 és fél hónapja, simán lehet, hogy most van peteérésed... ezért írtam, hogy nem tudni, hogy milyne állapotban lehet a petesejted... Már pedig szerintem termékeny időszakban is lehet simán, de ehhez már nem értek, nem vagyok orvos, viszont sztem mindenképpen menj el dokihoz, ha meg nagyon félsz, és még van rá lehetőséged, akkor 72 órási... és az meghozza a vérzést is...
2012. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

72 órás előtt mérlegeld, hogy normális esetben is hónapokra felrúgja a hormonháztartást, és FELTÉTLENÜL tájékoztasd a dokit arról, hogy ennyire rendszertelen a vérzésed.

Egyébként jelen körülmények között elég valószínűtlen, hogy teherbe ess egy alkalomtól. Priviben írok pár tippet, mert nem szeretném, ha pár csökött agyú kis ökörállat meg azt értené félre így egy óra felé...

2012. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1. Teherbe eshetsz, hiszen lehet, hogy pont most volt ovud. Nekem is ritkán van menzeszem hormonprobléma miatt, és bizony volt már, hogy a 84. napon volt ovulációm.


2. A fogamzásgátló nem hozza rendbe a problémát, csak elfedi. Keress egy endokrinológust, ha nem akarsz még gyerekvállaláskor is ezzel a problémával küzdeni (ugyanis ha abbahagyod a tabit, ugyanilyen szar lesz, ami azért igen megnehezíti a teherbeesést...)

2012. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!