Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így mennyi az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mennyi az esélye, hogy terhes lehetek? Fontos! Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Még nem vettem tesztet, de 4napja késik. Nem szokott pontos lenni, de az ez előtti 4-5 hónapban majdnem pontos volt, most megint késik.. Ez előtti menzeszem után 3nappal nem védekeztem..azon kívül minden alkalommal. Ilyenkor történhet beágyazódás, 3nappal menzesz után, vagyis mennyi az esélye? Tüneteim nincsenek, csak hidegrázás, de az olyan mintha lázas lennék.. de nem voltam lázas.. Bocsi hogy ebbe a kategóriába írtam, csak talán itt több választ kapok!
2012. okt. 18. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
a teszt fog tudni biztosat mondani. Bármikor lehet teherbe esni csak van amikor nagyobb az esélye van amikor kisebb. Elvileg amikor nem védekeztetek kisebb az esély, de ne eben bízz mert én hallottam nem egy olyat is hogy mensi alatt esetek teherbe, pedig ugyebár akkor teljesen logikátlan.Szoval mindenképp vegyél tesztet.
2012. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásra legoptimálisabb időszakban sikerült védekezés nélkül szexelned, gratulálok!

Gyorsan vegyél egy tesztet, és már el is kerülheted a felesleges idegeskedést, meg a hülye válaszokat.


Mennyi idős vagy, hogy még nem rendszeres a ciklusod?!

"Mi" még úgy tanultuk, hogy addig nem érett a test a (rendszeres) nemi életre, amíg a nőnek nem állt be a ciklusa. Ez az egyik jele, hogy kellően kifejlődtek a nemi szervek.

2012. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet mert tényleg sikerült a leg ideálisabb időt kifogni. pech
2012. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beágyazódni nem az aktus napján ágyazódik be, rossz a kérdésfeltevés.


Azt neked kell tudni, hogy a "menstruáció után 3 nappal" mennyire lóg bele a középidődbe.


Nálam ez 5+3= a ciklusom 8. napját jelenti, s mivel elég hosszú ciklusaim vannak (32), nálam ez még nem a legveszélyesebb napok egyike.

Még úgy sem, hogy rászámolok 2-3 napot (a maximumot, amíg a hímivarsejtek a női szervezetben életképesek maradnak).


Nálad - nulla információval - nehéz megbecsülni az esélyeket. DE esély van, nincs teljesen biztonságos nap.


Mivel 2 hét már eltelt az aktustól, nyugodtan tesztelhetsz!


2-es!


Ülj vissza az iskolapadba vagy keresd elő a biológiakönyvedet!

A rendszeres nem egyenlő a napra pontossal!

A rendszeres azt jelenti, hogy 21 és 36 nap között jön meg minden hónapban.

2012. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendszeres azt jelenti, hogy 21 és 35 nap közötti a ciklus hossza, de ezen belül a legrövidebb és leghosszabb egymástól max 5 napot tér el.(legalább 8 hónapot kell áttekinteni visszamenőleg)
2012. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!