Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeretkezés után a gumi vége kint maradt a hüvelyemből és mikor húztam ki hát kifolyt... de megnéztem és az eleje nem szakadt ki, szerintetek lehetek így terhes? +rögtön forróvizes kádba ültem legalább 30 percen keresztül, múlthét előtti héten vasárnap lett vége a menzeszemnek, és most e hónap 20-án kell megjönnie (Kérlek titeket ezeket is vegyétek figyelembe a válasz adásakor és normális, kérdésre való választ várok, köszönöm a megértéseteket)
2012. okt. 8. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt nem igazán értem, hogy történt. A párod kihúzta a péniszét, de a gumi lejött róla és benned maradt? Vagy hogy?
2012. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,így
2012. okt. 8. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

elég keszekusza a dolog. de nem. nem lehetsz.. ha nem szakadt ki a gumi akkor nincs semmi gond. elég mélyen kell lenni a sperménak hogy érjen is valamit. hüvely bejáratnál keletkezett kis balesetböl nem igazán születtek még gyerekek..


(ez ta melegvizes baromságot meg felejtesd el. nem vagyok orvos, de szerintem szart sem ér.

2012. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, megnyugtattál, ezt a melegvizes izét, meg még a sógornőm használta régen, de mondjuk náluk kiszakadt a gumi
2012. okt. 8. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt.az anyagnak be kell jutni a hüvelybe legalább 10 centire,hogy az meg tudjon termékenyíteni. szóval szerintem 100 % ban kivan zárva.
2012. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Ezzel igazából tisztában vagyok, csak azzal van probléma, hogy a fent említett eset még sosem történt meg velem és megijedtem, hogy mi van ha..., de köszönöm, megnyugtattál, hálás vagyok
2012. okt. 8. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
máskor a barátod előbb húzza ki és fogja meg a száját, amikor leveszi
2012. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!