Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek baj van? Tobbi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj van? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Megjott eddig teljesen pontosan mindig,es most 1hete bevettem egy 72oras tablettat miden baj megelozese miatt. Es oktober 6an jott meg utoljara november elejen kene,erre ma megjott..:( baratom azt mondja megzavarta a hormonhaztartasom de nem tudom!!! Nem erzek semmit se nem szedulok se nem faj a fejem semmi feltunes nincs arra h terhes lennek de a mellem se feszult ahogy szokott,pisiles kozbe vettem eszre hogy megjott.

Segitsetek,es normalis valaszokat kerek.


22/L



2012. okt. 20. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy hímnek születtem.Így nem kell naponta a már húszmilliószor feltett kérdést még egyszer feltennem.
2012. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátodnak igaza van. Csodálkozom, hogy a doki erről nem beszélt, amikor felírta neked a tabit. Remélem az óvszerről hallottál már..
2012. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72 órás bogyó eléggé felboríthatott. Én a helyedben nem aggódnék, de ha ez megnyugtat, akkor csinálj tesztet.
2012. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1napra jott csak meg es nem is ez az igazi verzes volt hanem barnas. Akkor tuti hogy a tabi miatt?
2012. okt. 21. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!