Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a gond? Lent a tobbi.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Lent a tobbi.

Figyelt kérdés
Mult honapban 21ediken jott meg a menstruaciom, ra 10 napra voltam a baratommal, minden jol ment, de a vegen eszrevettuk hogy a gumi lukas volt egy kicsit, igy biztos hogy belemment egy kis sperma, nagyon megijedtem, mert ugy hallottam hogy a spermiumok akar 3-4 napig is elelnek a vaginaban, ebben a honapban 18adikan kellett volna megjonnie, es meg ma sem jott meg, ami meg raadas csunyan megfaztam, kohogok, fojik az orrom meg a torkom is faj, estenken szokott fajni a hasam, meg van az a feher fojasom, nemtudom milehet most... nagyon felek mert most fejeznem majd a sulit, nemszeretek meg terhes lenni... amugy kb ha 1 honapos lenne a baba akkor mar lennenek jelek? 18/L
2010. szept. 24. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. miért nem vettél be esemény utáni tablettát??

2. miért nem mész orvoshoz?

3. ha nem szeretnél terhes lenni, miért nem figyeltek jobban, vagy ha már baj van akkor lásd 1. pont?

Vegyél egy tesztet sürgősen, ha lehet gyógyszertárban inkább, csináld meg, aztán aggódj. Légyszi! A megfázással meg amúgy se ártana dokihoz menni, fehér folyás meg mindig van, az a baj, ha nem fehér.

2010. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos...csinálj tesztet. A betegségtől is késhet, énis beteg vagyok és nekem is késet. De én a helyedbe tesztelnék!
2010. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen simán terhes lehetsz,javasolják is az orvosok a peteérés előtti pár napot ha valaki babával próbálkozik!

Vegyél tesztet az a biztos!

2010. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék, hogy terhes lettél.

De így látatlanba elég nehéz ezt megállapítani.

Most komolyan. Miért nem vettél még tesztet?

2010. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!