Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha érzem, hogy nem megyen be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzem, hogy nem megyen be a sperma mert kiveszem előtte 10 másodperce akkor 1000% hogy nem lesz terhes?

Figyelt kérdés

Természetesen gumival szoktam de azért kíváncsi vagyok rá.

Mert hallottam hogy előnedvtől is lehet az.

Nos ez az előnedv közvetlen a sperma előtt jön?

Vagy ez az a sikamlós nyálkás folyadék ami a pénisz végén szok képződni rögtön merevedés után?


2009. aug. 7. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem most pont utána akart járni. Gondolom ezért tette fel a kérdést. Elvégre ez az oldal ezért van.
2009. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
így védekeztem 2 és fél évig...és semmi sem lett
2009. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

te hány éves vagy?!

am lehet terhesmert már az elöváladék is tartalmazhat himivarsejtet, szoval attól függetlenül h nem lövell ki, attol még bekerül, és mivel a sperma végez önálló mosgást- nem ugy mint a nöi petesejt- ezért nyugott lehetsz felúszkálnak. ha mákod van nem lesz terhes, de ha ennyire nem értessz a dolgokhoz, védekezzetek csak nyugodtan. az óvszeres dobozon ugyis szokott lenni használati utmutató...

16/L biztos lefogtok pontozni, de na...ésszel kéne...

2009. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Kedves előző előtti válaszoló. Örülök h megosztottad velünk az érdekes tapasztalatodat h 2 évig csináltad és nem lettél terhes. Bátorítsd csak a sok fiatalt, hátha ők se lesznek terhesek. Lehet szerencsétek volt, vagy csak simán valami szervi bajod van. Vannak ilyen esetek, de az nem azt jelenti h mindenkinél így működik. Védekezzetek, sajna vannak ilyen felelőtlen emberek mint az előzőek, dehát...ő bajuk:)
2009. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább 35 %, hogy terhes lesz. 100 nőből éppen 35 esik így teherbe 1 év alatt. Az előváladéktól is teherbe lehet esni, ha van benne hímivarsejt. Az előnedv akkor jön, amikor kedve van. Izgalom hatására bármikor, akár többször az aktus alatt. Amúgy igazán megtanulhatnál fogalmazni és tanulni ezt-azt, mielőtt vkit teherbe ejtesz a tudatlanságod miatt.
2009. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!