Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sok férfi mért nem hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mért nem hajlandó óvszerrel védekezni?

Figyelt kérdés

Leszámítva azokat az eseteket, amikor az illető pl. allergiás rá.


Mért vannak sokan úgy vele, hogy "a nő szedjen csak fogamzásgátlót és meg van oldva"?


2012. okt. 18. 19:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha valaki annyira kívánja a párját, hogy nincs gumi akkor gumi nélkül is csinálják;) A többi kifogás. Az éremnek két oldala van:D Valaki nem bírja a gumit és kész. Akár fel is mehet a pumpa. Van számtalan megoldás a gumi elkerülésére, de ott van aztán számtalan kifogás a nők részéről:) Finyáskodások meg minden és akkor mi férfiak kifogást keresünk?:O Mert valaki tényleg nem bírja a gumi viseletét? Kacc kacc:) Szerencsére nem minden nő ilyen morbid és tényleg hajlandó más megoldásokra. Na ezeket nevezem igazi nőknek.
2014. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21-es: szóval a nők mérgezzék magukat hormonokkal, mert jaj a gumi milyen rossz? És akkor igazi nők? :D:D
2014. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21-es, érdekes a gondolatmeneted. Boldog vagyok, hogy olyan férfival élek kapcsolatban, akinek az egészségem az első. Az ilyen férfi kedvéért (és persze a sajátomért is) szives örömest szedtem tablettát, azonban rövid ideig, mert az egészségem, nem barmolható el holmi gyógyszerekkel. De fogsz örülni, ha találkozol majd olyan nővel, aki esetleg 15 évnyi tablettaszedés miatt nem fog teherbe esni, mert előtted is olyan pasikkal hozta össze az élet, mint amilyen te vagy.
2014. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy fogamzásgátló tabletta? Hm? Szerencse, hogy vannak okos nők is nemcsak bambák akik értelmezni se tudnak... Nem mondtam, hogy mérgezze magát, mert én se akarom azt. Hát az eszetekért se fognak elrabolni:D
2014. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kott kott kott... :D
2014. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!