Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sok férfi mért nem hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mért nem hajlandó óvszerrel védekezni?

Figyelt kérdés

Leszámítva azokat az eseteket, amikor az illető pl. allergiás rá.


Mért vannak sokan úgy vele, hogy "a nő szedjen csak fogamzásgátlót és meg van oldva"?


2012. okt. 18. 19:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

hát nemtudom, pont fordítva tapasztalom hogy a pasik mindig ragaszkodtak az óvszerhez.

csak ha már kb. 2 hónapja együtt jártunk, akkor vállalták be anélkül.

és mindezt úgy, hogy én szedek gyógyszert

azt mondták hogy ők nagyon félnek attól nehogy terhes legyen a csaj és az óvszert is mindig ők veszik

hát nekem mindegy. bár jobban szeretem óvszer nélkül, de óvszerrel se rossz

2012. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
nem örülök, hogy a nők fogamzásgátlót szednek :(
2012. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Az én párom se szerette, de mindíg egy zokszó nélkül viselte, mert 1. ő se akart gyereket, 2. szeret, és kértem rá. Mostmár a tablettával nincs szükség rá, nekünk sokkal jobb így, de én szerencsés vagyok nálam csak pozitív hatásai voltak eddig a fogamzásgátlónak
2012. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

18:46


aha, persze. Kérlek add meg privátban a nőgyógyászod telefon számát, szívesen elbeszélgetnék vele erről!


Ha el előfordul akkor neked kb mindentől allergiásnak kellene lenned, egy gumikesztyűtől is, szóval nem csak ott lent hanem mindenhol meg kellene jelennie az allergia okozta reakciónak!


várom a telefonszámot!

2012. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14-es, nem hallottál még a latexallergiáról? Sebtapaszt is kell már latexmenteset gyártani, mert van ilyen allergia. Szamár.
2012. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Sokkal kevésbé élvezik a dolgot, pont ma tettem fel a kérdést, http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35.. ugyanis észrevettem a barátomon hogy ha óvszert kell húznia, egyszerűen nem tud elélvezni, vagy csak ritkán... Pedig nincs kicsi szerszáma, áll neki meg minden, csak éppen nem jut el a csúcsig. és a válaszokból ítélve, vannak még így egy páran... Viszont nálunk elég szívás a helyzet, ugyanis nem szedhetek gyógyszert, most a hüvelygyűrűt akarom kipróbálni, mert ez má nem állapot, hogy gumival szar a szex, vagy inkább már nem is csináljuk, de gumi nélkül, meg maga a mámor :)
2012. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14-es: 1 szóval sem írtam, hogy másra ne lennék allergiás. Króm, latex, gumi, rengeteg illatanyag, bróm, farmeranyag. Eddig ennyi az ismert allergiám.
2012. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Azért hogy megkérdezd...
2012. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
lehet h egyszerűen nem bízik bennük..fél h kiszakad v ilyesmi+ elképzelhető h kényelmetlen neki
2014. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki tényleg nagyon kívánja a párját, nem a gumi miatt fog kevésbé elélvezni, az egy jó ürügy arra, hogy annyira talán nem is kívánja...

4 éves kapcsolatomban mindkétfélét próbáltuk, és nekem volt a legjobb, hogy nem kellett gumi másfél évig(páromnak is persze :D ), de nem akarja, hogy mérgezzem magam, mert perspektivikus a kapcsolat, s ő volt amellett, hogy tegyem le a tabit. A szexuális életünk egyáltalán nem szenvedte meg a dolgot, mert oda vagyunk egymásért.

(Igaz, az a szerencsénk megvan, hogy allergiásak nem vagyunk a gumira.)

22/N

2014. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!