Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sok férfi mért nem hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mért nem hajlandó óvszerrel védekezni?

Figyelt kérdés

Leszámítva azokat az eseteket, amikor az illető pl. allergiás rá.


Mért vannak sokan úgy vele, hogy "a nő szedjen csak fogamzásgátlót és meg van oldva"?


2012. okt. 18. 19:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
bénák....gumival már fel se áll nekik,annyira beleélik magukat :D
2012. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Azt sem tudom, hogy ma, amikor lakásnézőben voltunk (földszinti lakás volt, és az udvaron ácsorogtunk, Bp. belváros), miért vette elő a tömegben a fütyijét és pisilt az udvarra az egyik férfi. Talán egy másik fajhoz tartoznak ezek az egyedek, és nincs velünk kompatibilis ösztönrendszerük, kultúrájuk, és nem is hat rájuk a miénk.
2012. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Eddig csak azok a pasik nyavalyogtak miatta, akiknek kicsi a farkuk :D
2012. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Én meg pont hogy gumival csinálom mert nem akarom hogy gyógyszert szedjen (ennyi tőlem is kitelhet ha már szeretem) ... De volt párszor hogy kipróbáltuk gumi nélkül (természetesen nem végig hanem csak egy kis ideig). Általában sokkal jobb úgy szexelni ha nincs rajtad gumi, a lány is jobban átérez és te is őt. Érzed amikor elmegy ,érzed a húsos darálóját :P , sőt akkor lehet a legjobban érezni ha elmegy egy nő mert mikor élvez érzed azt a meleg váladékot/folyadékot amit kiad magából :) . És annál jobb érzés nincs mikor mindketten érzitek egymást (vagy a pénz XD )
2012. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
a nők is jobban szeretik nélküle. jobban érzed a másikat, ilyen egyszerű.
2012. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak extra vékonyak, szinte érezni se lehet...
2012. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

hagyjuk már ezt a süket dumát hogy allergiás. Van vagy 30 féle óvszer a polcon, mindegyik más más összetételű. olyan ember nincs aki mindegyikre allergiás lenne.


Erre 1 magyarázat van: LUSTÁK!


egyszerűbb ha a csaj beszed egy bogyót, és meg van oldva mint szöszölni az óvszerrel.


Bár én pasiként gyógyszer ellenes vagyok, főleg ha a barátnőm mérgezi magát azzal.

2012. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
azert nem kezdem el gumival mert amikor 10 perc utan ramszol hogy vegyem le akkor mar keso a szajaba tomkodni a tablettakat
2012. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5.: Így van, de a 'nem hajlandó egyáltalán' és a 'nem mindig' között hatalmas szakadék van, és ez a SZÁNDÉK....
2012. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%

7.: akkor magyarázd már el a nemi szervemnek, hogy ne legyen már tiszta ekcémás a gumiktól. Köszi!

Csak mert mi próbáltunk mindenféle márkájút, gyógyszertárit, latex-menteset, stb, mégis mindegyik szex után olyan repedezések voltak a hüvelyem falán, hogy néha megmozdulni sem bírtam. A nőgyógyászom ELTILTOTT az óvszertől, 1 évnyi próbálkozások után ilyen durva sérülések lettek a hüvelyembe. Ha tovább folytatnám, ugye megvastagodna a bőr, a nyálkahártya és érzéketlen lenne a hüvelyem.

2012. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!