Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom semmi sem 100%-os de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom semmi sem 100%-os de megis a pharmatexel ha igy vedekezunk megfelelo e?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnem a velemenyeteket kerni a pharmatex huvelykuppal kapcsolatos.Tudom olvastam a statisztikat hogy 100 nobol 20 marad terhes egy ev alatt! Fogamzasgatlot azert nem szedhetek mert az eredmenyekben kimutattak hogy trombozisra hajlamos vagyok.Viszont hasznaltam 1-2szer a huvelykupot, de a baratom sosem elvezett belem, viszont o mindig hamarabb elmegy mint en, hiaba elotte oralisan is kielegitem tehat miutan elmegy mindig megtorli jol a f@rkat, vagy meg mossa es aztan vissza teszi!Ebbol lehet e gond? Nem vagyok 13-14 eves tehat ha lehetseges ertelmes valaszokat szeretnek kapni! Koszonom elore is!

19/l


2009. aug. 7. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Ha nem megy el beléd, akkor jobb a helyzet, mert ami az előváladékban van hímivarsejt, azt valószínűleg megöli a pharmatex, de én félnék így csinálni. Tuti, hogy gumit is használnék mellé. Azzal már csak 3-4 nő lesz terhes 1 évben (meg lehet, hogy a barátod se megy el olyan gyorsan vele)

L/18

2009. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo jo tudom ovszer... de azzal szinte semmit nem erzek, probaltunk mar minden fele fajtat ultra thin-t is kiprobaltuk a legvekonyabbat is de megsem jo vele.
2009. aug. 7. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
nem értem hogy a te érzésed hogy függ össze a gumival... így is kuki úgy is kuki. ha belefér ez az elég rossz hibaarány akkor szexeljetek vele, de én biztosan nem bíznám rá magam. használj mellé PESSZÁRIUMOT.
2009. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Én srác vagyok és óvszert használok. Annyira nem rémes, meg hát muszáj is, mert a barátnőm nem szed tablettát, másban nem is nagyon bízom. Viszont olyan későn húzom fel amilyen későn csak lehet, hogy az érintést azért még kitudjuk élvezni :)

(Bár menstruáció alatt néha kihasználjuk, hogy nem eshet teherbe :P)

Használhatsz pesszáriumot spermicides géllel, női óvszert, vagy spirált. Ebből van olyan is ami direkt nem szült nőknek van kifejlesztve :). A hüvelykúp nem nagyon jut eszembe, mint hatásos fogamzásgátló módszer.

f/23

2009. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta(4éve) a Pharmatex kúpot használom,úgy,h a párom belém élvez el,eddig semmi gond nem volt.

DE!Hozzáteszem,örülnék,ha mégis becsúszna.:-)

2009. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Pharmatex-et használunk, mellette nézzük a naptárt és elkerüljük a fogamzóképes napokat. De ezt csak rendszeres menses mellett lehet alapul venni.
2009. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fenti huszonéves srácnak írom, hogy a barátnője menses közben is teherbe eshet, ebben a témában nem létezik olyan, hogy soha, kivéve ha a csaj meddő vagy el van köttetve.


Mi is Pharmatexet használunk, de mi krémet. Én sem szedhetek gyógyszert, és nekem a gumival az a bajom, hogy konkrétan elrontja az egészet, van hogy nem érzem, meg van hogy teljesen kidörzsöl és élvezhetetlen lesz a dolog.


Eddig nem volt vele gondom, és reménykedem, hogy ezután sem lesz.

2009. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pharmatexet használok,el is megy bennem,és azóta 2 tesztet csináltam.Negatív lett.
2009. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!