Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az én esetemben mikor tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Az én esetemben mikor tudok gumi nélkül szexuális életet élni teherbeesés nélkül?

Figyelt kérdés
Corenelle fogamzásgátlót szedek, 7 napja, most kezdtem el szedni, a menstruációm 5. napján vettem be az első szemet. Mikor tudok kiegészítő fogamzásgátlás nélkül szexelni? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 14. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első hónapban még védekezz, a második levél megkezdésekor már nem kell:)
2012. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minde fogamzásgátlót a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni. Ha nem szeretnétek babát akkor várjatok a következő havi vérzésedig.
2012. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elolvastam az egész információt róla, bele volt írva, hogy még az 5. napon be lehet venni, de akkor egy hetet kell várni. Ez a hivatalos, ezért vagyok kíváncsi, hogy mikor biztos? nem szeretnék semmi balesetet ezzel kapcsolatban semmiféleképpen sem..
2012. okt. 14. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hónapot már kibírtok védekezéssel. Legalább megszakításos, ha nem is gumi.
2012. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Corenelle szedését a ciklusa első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Corenelle szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védetté válik a teherbe eséssel szemben. A tabletta szedését a ciklus 2 5. napján is elkezdheti, azonban ebben az esetben kiegészítő fogamzásgátlást (például gumióvszert) kell alkalmaznia az első 7 napban.
2012. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én biztos gumival szexelnék az első hónapban!
2012. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!