Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Áruljátok el, hogy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áruljátok el, hogy hogy csináljátok, hogy kilyukad a gumi szex közben?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet olvasok itt, hogy kilyukadt, pedig 10 év alatt egyszer sem történt velem ilyen, annak ellenére, hogy már ezer féle márkát és típust próbáltam.

Szerintem ha valaki tényleg úgy teszi fel, hogy odafigyel, hogy a végét is összecsippenti és nem marad benne levegő, akkor szinte lehetetlen kilyukasztani! Még felfújva is rettenetesen nehéz!!!



2012. júl. 29. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem se lyukadt még ki soha, sztem is az esetek 95%-ban azért szakad ki mert rosszul teszik fel.
2012. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát azért ez a kilyukadt ez nem mindig igaz, csak hát nem fogja leírni hogy ja hát nem húztunk gumit....


amúgy úgy tud kilyukadni ha nem jól húzzák fel, és levegő megy alá.

2012. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer lyukadt ki, de nem lett belőle gond, mert fog.gátlót is szedett a lány. Hogy miért? Mert eggyel kisebb méretű óvszer húztam fel.
2012. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

régi a gumi

rossz minőségű a gumi

bénán teszik fel

bénán teszik fel mert részegek

hülye helyen pl. pénztárcában tárolod, ahol sérül

2012. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem eddig a legelső alkalomkr szakadt el , nemtudom mmitől, de azóta soha semmi gáz nem történt vele
2012. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

körmömmel lyukasztottam ki egyszer...

20l

2012. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem akkor is kiszakadhat ha nem elég nedves a lány. Mint nálunk szerintem ez volt a probléma.
2012. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen életemben, 36 éves vagyok. A fiúnak hatalmas nagy volt, és kicsi volt neki az óvszer, alig tudta felhúzni. El sem kellett volna kezdeni.

A húgomnak viszont havi többször is kiszakad, arra már én is gondoltam, hogy nem volt náluk éppen, csak éppen nem meri azt mondani.

2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet simán bénák az emberek, nem is tudják, hogy kell felhúzni rendesen, nem figyelnek oda.
2012. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szakadt ki nagy sebesség mellett, mivel én nehezen élvezek el, és ha a párom már kész van, olyankor max sebességre kapcsolok. Mondjuk kínai szar volt de akkor is.
2018. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!