Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek, hogy ki fog szakadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy ki fog szakadni az óvszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel már el akarjuk veszteni, ezért vettem is egy csomag Durex Ultra Thin óvszert. Itt a gyk-n viszont olvastam, hogy hiába a hű de nagy név, meg mekkora márka, a durex is könnyen kiszakadhat. Tudtok jobb márkát ami nem szakad? nem érdekel mennyibe kerül csak ne szakadjon ki...

16F



2012. júl. 27. 00:18
1 2
 1/16 anonim válasza:

mi fél évig azt használtuk és semmi nem volt...


18L

2012. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Durex Strong Cir
2012. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
És akkor mivan ha kiszakad? Mikor végeztek lecsekkolod, hogy beütött-e a krakk.. Ha igen akkor 72 órás. Patika, nem oly drága és vény nélkül kapható. Ha meg látod a végén a lötykölődő cuccot akkor masni rá és kuka vagy wc...
2012. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem mind1 milyen márkájú a gumi... bármikor kiszakadhat,ha hibás vagy nem tudom, vigyázni kell rá,megnézni közbe.. és idővel fogamzásgátló használata a legbiztonságosabb, de az sem 100%... +ha valami "baj" történik akkor ott van az esemény utáni tabletta ami szinte 100% szóval akkor sincs nagy para, de az is nagyon fontos hogy mikor történik az eset.. olvassatok utána, hogy mikor ovulál, mert akkor nagyobb az esélye a teherbeesésnek ( ha jól tudom, de nem vagyok profi csak én így tudom) remélem segítettem :)
2012. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm. ez igy mind szép és jó, csak ugy terveztük, hogy táborba fogjuk elveszteni, onnan ugye kiengednek ha ilyen van? (marmint 72órásért.)
2012. júl. 27. 00:28
 6/16 anonim válasza:
miért nem visztek a biztonság kedvéért 72órást? ha kell akkor későbbre jól jöhet :D
2012. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy olyan módszer van, ami 100%-os biztonságot nyújt: ha nem szexeltek.

Bármelyik gumi elszakadhat, tök mind1 milyen márka. Én 8 éve használok gumit, eddig egyetlen egyszer fordult elő, hogy kiszakadt, még az első párommal. Volt, hogy évekig használtam egy márkát és nem volt vele semmi gond, barátnőm kipróbálta, neki pár héten belül kiszakadt egy... Ez a minimális kockázat sajna benne van a pakliban.

Ha ennyire paráztok, akkor vagy ne szexeljetek, vagy előre szerezzetek be esemény utánit, ha para lenne, kéznél legyen, de azt tényleg csak akkor használjátok, ha gáz van!!! 25L

2012. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
igen, mert egy ilyen esemény utáni tabinak nagyon sok mellékhatása van(tapasztalat)... amit nem feltétlen kell átélni a lánynak... szóval inkább figyeljetek oda!
2012. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
köss rá zacskót. :'D
2012. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Világéletemben használtam gumit, és soha nem szakadt ki. Viszont, ha ezen agyalsz, olyan görcsös leszel, hogy semmi nem fog sikerülni.
2012. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!