Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek, hogy ki fog szakadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy ki fog szakadni az óvszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel már el akarjuk veszteni, ezért vettem is egy csomag Durex Ultra Thin óvszert. Itt a gyk-n viszont olvastam, hogy hiába a hű de nagy név, meg mekkora márka, a durex is könnyen kiszakadhat. Tudtok jobb márkát ami nem szakad? nem érdekel mennyibe kerül csak ne szakadjon ki...

16F



2012. júl. 27. 00:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#3-as válaszoló! Még hogy nem drága a 72 órás?! Bakker, többezer Ft! A havi villanyszámla olcsóbb! Én pl. meg se tudnám venni, miből?
2012. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6 évet védekeztem óvszerrel, soha egyetlen egy sem szakadt ki, semmilyen márkából. Nem is értem hogy lehet kiszakítani, ha helyesen használjátok nem lehet baja. Ha nagyon paráztok utána töltsetek bele vizet, hogy megnézzétek tényleg nem szakadt-e ki.
2012. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

10 éve védekezem óvszerrel, SOHA nem volt még baj.

Lifestyle, Durex és Benetton. Csak ezeket használtam.

(Lifestyle-t a leggyakrabban).


Van a dobozban használati utasítás, olvassátok el alaposan!


Nem egyszer, nem kétszer, hanem annyiszor, amíg minden pontja a fejetekbe nem vésődik.

Ha szó szerint betartjátok (de tényleg úgy), akkor nem lesz gond.


A legtöbb baleset a felhasználó hibájából történik. Meg merem kockáztatni, hogy az esetek 99,9 %-a ilyen.


A leggyakoribb hibák:


- lejárt óvszer vagy nem megfelelő tárolás (tűző napon; pénztárcában vagy kulcscsomó mellett, ahol megsérülhet...)

- hegyes köröm -> megsérül felhelyezéskor

- nem szorítják össze a spermazsákot, így levegő kerül alá, ezért szakad

- nem veszik fel időben, ezért jön létre terhesség -> ez aztán végképp nem az óvszer sara

- kihúzásnál nem tartják a helyén, így kifolyik, kicsurog, vagy bennmarad a gumi

- nem veszik ki egyből elélvezés után, még játszanak egy-két lökésnyit -> na ekkor is könnyebben szakad vagy folyik mellé


Egyébként pedig legalább egyszer érdemes otthon egymagadban kipróbálnod a felhelyezést, hogy élesben már jól menjen.


Még valami: biztos, hogy jó ötlet a tábor? Mindenki külön szobában lesz vagy hogy? Az elsőnél a nyugalom, a biztonságos környezet az egyik legfontosabb, hogy jól sikerüljön. Ha attól kell tartani, hogy melyik tanár, felügyelő vagy tábortárs nyit rátok, nem lehet remek.

2012. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
durex extra safe, nekem ez bevált. ultra thin nagyon jó, de vékony. parásabb mint egy vastagabb. Szerintem extra safe.. 15f
2012. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi is gumit használunk és fél évig nem volt semmi. Pedig voltak durva menetek. :D Most egy szakadt pont peteéréskor.:( Durex love volt. (Eddig is azt hasznnáltuk.) A szakadás miatt kénytelen voltam esemény utánit bevenni. Most meg itt küzködök a folyamatos hányingeremmel. Szóval ez nem egy jó érzés. Ráadásul a megvonásos vérzésem sem jelentkezik. Egyébként 5260-ért vettem az escapelle esemény utánit. De elsőre nem nagy esély van rá, hogy durvulni fogtok. Egyszer használtunk masculant is. Az sem szakadt, csak az elég kicsi.
2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ugyan ne aggódj! Annyira unalmas már,hogy terjesztik itt a baromságot,hogy már 1 hónap alatt a 3.szakad ki...persze,hogy kiszakad,amikor nem megfelelően használják! Mi 4 évig védekeztünk óvszerrel,volt,hogy napi 3x szeretkeztünk,de lebontva átlag minden nap a 4 év alatt.És nem kíméltük az óvszert.Egyszer szakadt ki,a kapcsolatunk elején,akkor is a párom elmondta,hogy nem megfelelően használta,mert levegős maradt.Ha a használati útmutató szerint jársz el,akkor nem lesz gond,csak nyugodtan! A lényeg,hogy ne maradjon benne levegő!Egyébként mi a végén már meguntuk,hogy majdnem 1000ft 3 db óvszer és átváltottunk a müllerben kapható young hearts-ra.ebben 4 db van 300ft-ért,és azt kell mondjam,sokkal jobb,mint a többi!Német termék,szóval...a durextől állandóan gyulladtam,a volt párom is sokszor.Ezzel az olcsóval semmi gond nem volt,és ráadásul kényelmesebb is volt mindkettőnknek,sokkal bőrbarátabb.

23/N

2012. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!