Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma együtt voltunk a barátommal, és bennem maradt a gumi. Nem élvezett el, de így is van esélye a megfoganásnak. Mit kéne tennem?

2012. jún. 9. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor nincs esélye, ha a kezdetektől fent volt az a gumi!!

Mert gondolom egyből észre vette, amikor lecsúszott...

De, ha biztosra akarsz menni, akkor irány egy patika és vegyél esemény utánit!!

2012. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem csak orvos írathat fel esemény utánit?
2012. jún. 9. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

De igen orvos írhatja, de messze van még a hétfő, vagy nem tudom el tudsz-e érni valami orvost ilyenkor!

Én is jártam úgy egyszer, hogy elszakadt a gumi, nem volt mese az éjszaka közepén könyörögtem az ügyeletesnek, hogy adja ki és hétfőn behozom neki a receptet!

Mondtam neki, hogy adok személyit is meg mindent, csak a hétfő késő lesz nekem bevenni...

Megsajnált végül és vittem neki hétfőn a vényt!

De hallottam már mástól, hogy kiadták vény nélkül könyörgés nélkül is a gyógyszert!!!

Inkább próbáljatok meg mindent, minthogy valami balul süljön el!! :)

2012. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül írják fel receptre, vagyis orvosi rendelvényre!

Elmész nunászhoz, és megmondja, hogy felesleges para, vagy tényleg indokolt bevenni.

Ha csak úgy bekapkodja valaki, pláne anélkül, hogy orvos egy pillantást is vetne rá, akár komoly következménye is lehet.

Van olyan lány, akinek már a fogamzásgátló hormontartalma elég volt, hogy trombózist kapjon. (Ezer ilyen újságcikk is akad.)


Elég minimális az esélyed a terhességre, mondhatni semmi.

Egy a millóhoz.

2012. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!