Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a kérdésem hogy nekem...

Az a kérdésem hogy nekem május 27. én volt peteérésem és akkor együtt is voltunk a párommal meg az előző napon is meg utána lévőn is, de június 1-én megjött. Attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A következő meg 10. én lesz, mekkora az esélye h sikerül, ha még nem vagyok az?

2012. jún. 6. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor nem vagy terhes. nagyon ritka az olyan eset, hogy terhesség ellenére menzesz szerű vérzés jelentkezzen, felesleges erre alapozni. De amúgy nem értem, biztos, hogy 27-én volt peteérésed? Mert ahhoz meg túl korán jött meg a mensid.
2012. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha május 27-én volt a peteérésed és jún.1-én megjött a vérzésed, akkor a ciklusoddal nem stimmel valami...Ez a május 27 teljesen biztos? Ha 1-én jött meg a vérzésed, akkor 10-én még nem nagyon lehetsz a ciklus félidején...Honnan tudod, hogy mikor van peteérésed? Hőmérőzöl?
2012. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt az előző mensid? Május 3?
2012. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17 napra jött meg a mensim. És az alhasamba nyilaló érzések vannak.
2012. jún. 6. 16:01
 5/11 anonim válasza:
Rendszertelen a ciklusod, vagy csak most rövidült le ennyire?
2012. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó 2-3 ami ilyen rendszertelen.
2012. jún. 6. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet! Ha negatív menj dokihoz, ha babát akartok, mert szerintem nincs is peteérésed és akkor ő segít ebben.
2012. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, menj el orvoshoz. És mielőtt mész, gondold át, hogy mi változott az életedben ami miatt esetleg ez a ciklus felborulás bekövetkezett...mindenesetre a babára ne görcsölj rá, mert a tapasztalat az, hogy pont ilyenkor nem jön össze...
2012. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 6. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Vmit elírtál.

Nem lehet 27-én peteérés, ha elsején megjön.

2012. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!